2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok seni es gecmiyorum canisi genel minyonmus demek istedim aslinda.siz uzunsunuz yaa kilo alsanizda gostermezsiniz.ben kilo aldıkca yuvarlanacak gibi oluyom top gibi

Canim ek gidaya başladiktan sonra biraz daha düzelme olmadı mi uykularda? Bide tulafli,irmikli bişeyler veriyo musun.mesela elmaya yulaf ekleyip anne sutuyle birlikte felan?tok tutan şeyler yani?

Yok seni es gecmiyorum canisi genel minyonmus demek istedim aslinda.siz uzunsunuz yaa kilo alsanizda gostermezsiniz.ben kilo aldıkca yuvarlanacak gibi oluyom top gibi

Kız yok ne göstermiyoruz öyle bir gösteriyoruz ki göbeği popoyu:) patatese çöp batırmışlar gibi halim

Ben de annem ve kv dışinda kimseye birakip uyuyamam,ayni ben ya:)
Ama sen yıpraniyosun,senin iyi olman çocuklar için lazım
Ah ah öyle ama iste alıştık be bacım
Bn kv ye bırakıp uyuyamam . Doğru düzgün tutamıyorum bile ayy. Eşim Kv den daha iyi bakar .
Bnm kv çocuğun altını alır silmeden yenisini takar, düzgün tutamaz . Büyük kızım hatta bağırmıştı bi dün babaanne kardeşimi kaplumbağa gibi tutma diye

Benim kv iyi bakar da..burdaki anlatılanlardan okuyorum da,bu kv ler niye bakamiyolar bu bebelere ya kendileri cocuk buyutmemis mi,yoksa cocuk buyutmeyi mi unutmuşlar,son seçenekte bilerek mi gıcıklık yapiyolar geline şaşiriyorum inan

Tospiği bir şekilde ikna edicem bakalım yatakta uyumaya inşallah çabuk kabullenir
Ebebektekini çok kullanan var mennunlarda şimdiye kadar olumsuz bir şey duymadım. Extra taşınır mama sandalyesi olmasaydı bende alıcaktım.
1.68 e uzun demezdim ama uzunmuşuz şimdi fark ettim

Ben de ya eşim de 185 yanında fıtı fıtı dolaşıyorum tesettürlüyüm de biraz öyle yaşım görünüyo evde başım açık gören inanmıyo yaşıma
Evet tesettur olunca biraz daha yaş katiyo canim.kizz ben de eşimin yaninda minicik kaliyom,dalga geciyo aynaya birlikte bakınca,sen daha mi kısaldin mi naptin diyo bide:)) sonra da bodur piliç her daim taze diyo

Evet tesettur olunca biraz daha yaş katiyo canim.kizz ben de eşimin yaninda minicik kaliyom,dalga geciyo aynaya birlikte bakınca,sen daha mi kısaldin mi naptin diyo bide:)) sonra da bodur piliç her daim taze diyo
Bodur piliç nerden de geliyo acaba aklına ya çocukla uğraşınca çekmiş olabiriz biraz daha bide senin iki tane.
Benim eşim sever ama bak küçük duruşumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…