2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ah ah öyle ama iste alıştık be bacım 😂🙈
Bn kv ye bırakıp uyuyamam . Doğru düzgün tutamıyorum bile ayy. Eşim Kv den daha iyi bakar . 😂
Bnm kv çocuğun altını alır silmeden yenisini takar, düzgün tutamaz . Büyük kızım hatta bağırmıştı bi dün babaanne kardeşimi kaplumbağa gibi tutma diye 🤣🙈

Şu çocuklar olmasa :)

Eşimin iş arkadaşlari gelecek.hepsi kariyerinde nirvanaya ulaşmiş adamlar ve eşleri bi de zayiflar.ben hem kariyerini yarim birakmis,hem de şişko..kiskaniyom kadinlari :KK61:
Kız ilk defa icimi döktüm boyle hee,iyi geldi:))
Olsun sende yeni annesin biraz büyüttükten sonra devam edersin. Hem zayıflık değil bakımlı olmak daha çekici bence 😍
Yaaa ne güzel 😍 uzun zaman tanımak güzel ama demi her şeye şahit oluyosun. Eşim bazen keşke lisede tanışsaydık der ben de abartma o kadar da değil diyorum 😂😂

Ya en kısa tanışma ve evlenme bende sanırım 😳 eylülde tanıştık kasımda annemle tanıştı. Şubatta nişan oldu eylülde düğün. Ve ayrı şehirlerdeydik be bir defa oturup konuştuk gerisi hızla geldi toplamda 3 defa bir araya geldik düğünden önce 🤭
Ay keşke şöyle bi 65 olsam😂 evlenmeden önce 61-64 arası gider gelirdim 64 olunca kiloluyum derdim fotolara bakıyorum da çöp gibiymişim meğer :cry:
Bende evlendiğimde 65 kiloydum ozaman kendimi çok kilolu görürdüm şimdi neyim acaba:))

Olsun sende yeni annesin biraz büyüttükten sonra devam edersin. Hem zayıflık değil bakımlı olmak daha çekici bence 😍

Ya en kısa tanışma ve evlenme bende sanırım 😳 eylülde tanıştık kasımda annemle tanıştı. Şubatta nişan oldu eylülde düğün. Ve ayrı şehirlerdeydik be bir defa oturup konuştuk gerisi hızla geldi toplamda 3 defa bir araya geldik düğünden önce 🤭

Bende evlendiğimde 65 kiloydum ozaman kendimi çok kilolu görürdüm şimdi neyim acaba:))
Vay be baya hızlı ne güzel 😍biz tanışmamızın 6.yılında evlendik😂

Benim kv iyi bakar da..burdaki anlatılanlardan okuyorum da,bu kv ler niye bakamiyolar bu bebelere ya kendileri cocuk buyutmemis mi,yoksa cocuk buyutmeyi mi unutmuşlar,son seçenekte bilerek mi gıcıklık yapiyolar geline şaşiriyorum inan:KK12:
Ya bişe de denmiyo dediğin Zaman 4tane çocuğu kim büyüttü diyo ama bnce çocuklar kendi kendine büyümüş 😂🤣 bnde buna şaşırıyorum zaten dedim bi gün 😂🤣

X