2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oh şifalar olsun paşaya tamam canım bende deneyim nasıl oldu senin oğlan daha iyi mi
Sagol canim tüm yavrularımıza senin kuzularda iyidir inşallah
Cok şükür dun bu saatlerde uyuyamıyordu saat başı kalkıp ateşine bakıyorum okula yarında gondermicem
Yarin da okula gitme oğlum sonra gidersin dedim oh be dedi neden ole dedin dedim
Ödevlerim duruyorduda ondan dedim.diyo heheheh

Kızımı 5 te emzirip yatırdım ama beşiğinde biraz debelendi uyanacak herhalde diye 5 dk başında bekledim. Sonra bir kustu fışkırtarak ama durmuyor da yani böyle bir anlık birsey değil de uzun uzun baya kustu o kadar süt de içmiş olamaz süt de değil böyle sarı sarı su gibi çok korktuk hemen nefes alamadı aklım gitti. Beşik yatak her yer battı. Hiç dert değil de neden oldu aklıma takıldı. Antibiyotik yapar mı acaba ondan olmuş olabilir mi?

Olabilirr ek gıdaya da başladıysan ustüne fazla gelmiştir mideyi bozmusturr antibiyotik zaten hepimiz icin iyi birşey değill mecbur içiriyoruz tabi ama enfeksiyondan dır o kusma sarı kustuysa

Valla uzadı kuzu uzun saç istemiyorum kurutma tarama yok yani
Bacım h sonu fln kac keske iki adım ötede kuaför olsa cocuk durmadi dediklerinde ben bi iki dk gelicem diyebilsek
Ya bnde kısa yaparsam salının bebek ceker kucakta rahatsız eder mi fln diom ama iste kışın da uzun çok zor oluyo. Kısa yapcam yine de.
Ahhh kuzum bişe diyeyim mi karşımda kuaför var gerçi bn ona gitmiom ama . Haftasonu da gidiyo kuzum ya illa bi görev çıkıyo geldiğinde de zaten fırsat olmuyo. Hele pazar günleri bilion okul hazırlığı ödev banyo

uykuyu alınca hızıma yetişilmiyor diyorsun yanı. Ahh inş kizcen bolca uyumana izin verir kuzum.
Bende büyük kızı gönderdim okula bugün, bakalım inş iyi geçer ya .

Bende yarın gönderirim kuzu
1 gün daha dinlensin
Daha yeni iyi oldu diyorum hoppa tekrar hasta
Uyusunlar valla analarda azıcık dinlensin

Kız burdaki herkes minyonmuşya

Bizi niye yok sayıyonnn :))
ay evet uzun hatun yok galıba
1,58 / 61 ama 4 kılo fln vermem lazım ama su ara modum yemek
Var yaw lütfen ama :))
Ben variim, 1,67

Tatlimsi ya ondan heralde, meyvelere daha gecmedim ben, kabak havuc patates asamasindayim suan, daha oncesinde elma ve havuc suyu vermistim elmayi sevmisti cocuum
Selam boydaşım 1 cm var ams olsun :)
1.68 e sizi selamlıyorum
Ahaaa tahmin ettiğim gibi kesin sweet uzundur dedim haklı çıktım boydaşım bende 68im kilomda keşke öyle olaydı iyiydi

Yavaş yavaş yatağında alıştır benimkide ilk başta kucakta uyuyordu uykuya dalmak üzereyken yatağına yatırıp uzandım yanında ellerini tuttum öyle öyle alıştı beybi
Bu açılmıyor galiba kuzum alacaksan ebebekte olanı al baby plustı markası sanırım..

Oraya hiç bakmadım bakayım canım
Ahahah kız biz benziyoruz biraz bende 1.68 eşim 1.75 yaş farkı 2 ama ben büyüğüm

Aha bir boydaşım daha :)

Ben de annem ve kv dışinda kimseye birakip uyuyamam,ayni ben ya:)
Ama sen yıpraniyosun,senin iyi olman çocuklar için lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…