2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
canm naptiniz bebeği yere koyma alistirmalarina başladiniz mi,yoksa hala ağliyo mu kucaktan inince?
Koyuyorum valla ağlasa da yanında durunca daha uzun duruyor artık yarım saat oyalıyorum oyuncaklarla konuşmakla falan. Ama yanından kalkarsam kendi başına 2 dk sonra ağlıyor gezdiremiyorum artık pek, bileğim sakatlandı

Gecmis olsun canim.oyle oyle kendi kendine de durmaya alişacak.yuvarlanmaya başladi mi,başladiysa daha kolay tek başina vakit geçirir

Bebek banyo oturağı olarakta geçiyor canım plastik olanlar var ya. Yanlardan açılan ondan alayım dedim özelikle babaannesine gidince hep kucakta tutmak zorunda kalıyorum öyle en azından yanımda oturur dedim

O zaman kuzu etlerini siz yiyeceksiniz:)) kuzu eti dana eti karışik köfte evde izgara ya da barbeku tarzi bişeyin varsa güzel oluyo canim:)

Aa evet ikisini karıştırıp deneyeyim beliste artık onuda yemezse mecbur biz yiyeceğiz :)

Kızlar belis artık mama yemiyor çok zorlanıyorum bu durumda. Mesela 5te yemeğini yedi 6da uyudu. Şimdi acıktı galiba tam uykuya dalamıyor. Mama vermek istediğimde asla almıyor. Sabah 5te uyandı aç yani dün akşam yiyip uyumuştu çünkü, alıyor ağzına biberonu mama olduğunu anladığı an başını çeviriyor napıcam bilmiyorum ya

Afiyet olsun:) canısı ekmeaağineeen yeme,diyeti unutma

Valla baya iyi gidiyor. Dışarı çıktık eşimle o yemek yedi ben kahve içtim eve geldim bişiler atıştırdım. Dünde akşam avakadolu bol yeşil salata yedim bakalım. İnş böyle giderim

Valla baya iyi gidiyor. Dışarı çıktık eşimle o yemek yedi ben kahve içtim eve geldim bişiler atıştırdım. Dünde akşam avakadolu bol yeşil salata yedim bakalım. İnş böyle giderim
Aboovvvv dışarı yemeğğğaaa asla hayır demezdim ben oğlumm yeseydinn yaaa bugüne odüllendirseydinn manyahh

Nazar değmesin beliskomunn anasınaa ama yaniii niye boyle birşey yaptın yarın devam ederdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…