2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aboovvvv dışarı yemeğğğaaa asla hayır demezdim ben oğlumm yeseydinn yaaa bugüne odüllendirseydinn manyahh :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57:

Nazar değmesin beliskomunn anasınaa ama yaniii niye boyle birşey yaptın yarın devam ederdin🙄

Bu zamana kadar yeterince ödüllendirdim kız kendimi yeter bence:)

Nebilemm laaa kocan yiyo sen otur kahve iç aboovvv :eek::eek: bide diyetteydi kocan
Kız o çok oldu bozalı ya dün salata yap dedi sadece neyse yaptım yedik aradan 1 saat geçti acıktım ne yemek var diyo 😳 latte manyağıyım ya onu içmek istedim o an kız:)
Ben pişmanim dun yemeyecektim,carsamba yine misafirim var cok zayif olmam gerek ama mumkun degil :KK61:
Kuzum misafir gelince yine tadımlık ye hepsinden sende bişi olmaz

• Komik
Reactions: Jou
Kız o çok oldu bozalı ya dün salata yap dedi sadece neyse yaptım yedik aradan 1 saat geçti acıktım ne yemek var diyo 😳 latte manyağıyım ya onu içmek istedim o an kız:)

Kuzum misafir gelince yine tadımlık ye hepsinden sende bişi olmaz
Şifa olsun canım iyi ettin latte herzaman içilmiyo bidünya pahalıdır şimcik😂

Uyy minyonum benim 😍
Şifa olsun canım iyi ettin latte herzaman içilmiyo bidünya pahalıdır şimcik😂

Abartı değil ama pahalı aynen. Oyüzden genelde evde yapıyorum :)
Kiz birbirine yakinmis boylarimiz,benim eşim uzun 1,80,yaninda kucuk duruyom,bana diyo ki bazen sen 1.40 mıydın :KK70:

Hahahahaha benim eşimde 180 vallahii yanına cüce gibiyim😂
Ya anlamadığım minyon kadınlar hep kendinden baya uzun biriyle evleniyor. Etrafımda ne kadar minyon varsa hepsi öyle valla:)
onlarinda boyu ayniymiş..ben yaninda kucuk duruyom ama her turlu kucuk duruyom kizz,gecen bi kari koca çaldı kapıyı satılik bi ev varmis onu soracaklarmiş..açtim kapıyı,kadin diyo ki annen evde mi :KK70:
Yaaa ne güzel genç görünüyorsun demekki 😍

X