2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlae ya ben bu hafta pazara cikamadim marketten mini kabak aldim onu versem olurmu oglana bi sorun olmaz dmi

Benimkide bazen durmuyor alayım ben o zaman:)
Bende bebe yatmaz vardı. Diğer iki bebistede kullanmıştım. Geçen koydum oğlanı gözümün onunde kendini yüzüstü uzattı bebe yatmazi bile yatırdı valla koca totosuyla 🤭
Şok oldum. Şimdi destekliyorum her yerinden öyle koyuyorum. Mama sandalyesine henüz koymadım desteksiz oturmadığı için. Sizin alacağınız ne başından takip edemedim konuşmayı

Kızlar size bişey soracağım gece emzirmek artık gereklimi ben sindirim sistemi açısından gece emzirmiyorum bazen yüzüstü döndüğü için uyanıyor rahatsız oluyo sırt üstü çevirip emziğini veriyorum hemen dalıyo acaba açmı uyuyo diyede tereddütte kalıyorum ama aç olsa uyumaz diyede düşünüyorum siz ne durumdasınız bu konuda
Ay maşallah ben olsam ellemezdim. Biz max 1.30 saat uyuyoruz bazen 30 dkda bir kalkar emer offf
Burdaki analar gece her 30-60 dk da bir emziriyo..yanliş yerde soruyosun bu soruyu :KK70:
Ahahah duygulara tercüme

Altlari benimkilerinde yuksek ama girebilir miki altlarina :KK70: gerci oturma odamdaki koltuklarinki salondakilere gore daha alçak dur bi bakayim ben..zamanla altlara girmemeyi oğrenecek o zaman:) ben yere çarşaf gibi beyaz bisey seriyorum artik yere birakiyorum.ordan oraya gidip duruyo,cocukta alani geniş olunca rahat ediyo,artik oyun halisinda durmuyo zaten,daraliyo,onu aşip başka yerlere gidiyo
Ben de büyük bi pikeyi serdim yayla gibi dolanıyo evde aynen 😂 geçen gün koltuğun altına girmeye son bir dönmesi kalmıştı zor yakaladım 😁

X