2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende titremedim hiçç farkliyızz broo
Normal doğum sancısı çekerken öyle bir titreme geliyor ki kızlar dişlerim tıkır tıkır 😬
Vücuduma hakim olamıyorum resmen o derece ayyy Allah olmayana versin kııız daha gücüm yok valla aynı şeyleri yaşamaya

Normal doğum sancısı çekerken öyle bir titreme geliyor ki kızlar dişlerim tıkır tıkır 😬
Vücuduma hakim olamıyorum resmen o derece ayyy Allah olmayana versin kııız daha gücüm yok valla aynı şeyleri yaşamaya
5ci yetti hahahaha ben sezaryen amaa sweet sezaryenden sonra titredim diyo sadece

Ben kucakta gezerek uyuttuğumdan bazen hemen uyuyor bazen yürü Allah dön Allah uyumuyor aaaaa deyip bırakıyorum ya ıhhhlıyor ya şirinlik yapıyor. Bir süre dinlenme arasından sonra yine aynı pozisyon. Oturtturmuyorda, gözler kapalı olsun oturduğunu hissediyor başlıyor ıhhhhlamaya 🤣 Ankaradaki doktor böyle unuttuğumu duysa neler der kimbilir 🤣 Ama annem böyle alıştırdı yaaa benim suçum yok 🙈
Ay evet nasıl hissediyorlarsa hemen sinirleniyorlar:) ama yavaş yavaş sen kendi yönteminle uyutmaya çalış valla yoksa işin Zor:)
Olmazmı az önce sızladı mesela oram bide terleyince daha çok sızlıyo geçmez bu senelerce 2ci hamistede aynı bel ağrısı çekerim kesin

Yesinn teyzoşuu

Çok sinir bozucu ya kendimi yaşlı teyzeler gibi hissediyorum :)
Herkes kendi istediği gibi olmamı bekliyor. Bebek felan düşünen yok bacım herkes insani zevklerinde açıkçası.. Eşimin amcası göremiyoruz diye sitem etmiş. Afedersinde git kendi torununu gör diyemedim. Onların hepsi bebeğimin 40’ını beklemeden geldiler. Onların bebek iki aylık olcak biz gitmedik. Gerçi ben yaz olmadan gitmem. Sen amcasın ama bir altın getiremiyorsun. Parası yok değil he bu arada.. Bu sadece 1 örnek o kadar çok laf eden var ki.. Bu yüzden eşimle de çok tartışıyoruz. Daha benim babam gelip göremedi torununu ortalıkta salgın var diye.. Burdaki insanlar hasta olsalar bile gelir. Ben hamileyken hasta hasta kaç kere geldiler evlerine çağırdılar.

Neyseki eşimin ailesi öyle birbirine çok düşkün değil çok gidip gelmezler. Toplasan 6 yıllık evliliğimde abisi 3 defa gelmiştir :) oyüzden rahatım🤭

Canim valla simdi gördüm salmak degilde malum bu aralar köpeğimizi kaybettigimiz icin psklojik olarak iyi degiliz bide annemler geldi cuma gunu pek firsatim olmadi girmeye

Kızlar bunu alan varmı varsa memnun musunuz
Screenshot_20221211_122059_trendyol.com.jpg

Ay evet nasıl hissediyorlarsa hemen sinirleniyorlar:) ama yavaş yavaş sen kendi yönteminle uyutmaya çalış valla yoksa işin Zor:)

Çok sinir bozucu ya kendimi yaşlı teyzeler gibi hissediyorum :)

Neyseki eşimin ailesi öyle birbirine çok düşkün değil çok gidip gelmezler. Toplasan 6 yıllık evliliğimde abisi 3 defa gelmiştir :) oyüzden rahatım🤭
50 yaşindan sonra artık bakicuzz

Kızlar bunu alan varmı varsa memnun musunuz
Eki Görüntüle 3175110
Ben aldim canim cok memnunum yemek yaparken mutfakta tezgahta yanimda yemek yerken masada arabada bile bunu kullaniyorum yalniz 1 kez minder koymadan oturttum acemiligime geldi poposunda bezin sekli ciimisti 🤣 simdi minik minder koyuyorum altina ve sirtina banyoda 1 kez kullandim ama orda rahat degil cunku popisini en son yikamak zorunda kaliyorsun yine bisey farketmiyor yani .

Ben aldim canim cok memnunum yemek yaparken mutfakta tezgahta yanimda yemek yerken masada arabada bile bunu kullaniyorum yalniz 1 kez minder koymadan oturttum acemiligime geldi poposunda bezin sekli ciimisti 🤣 simdi minik minder koyuyorum altina ve sirtina banyoda 1 kez kullandim ama orda rahat degil cunku popisini en son yikamak zorunda kaliyorsun yine bisey farketmiyor yani .

Bende bir yere giderken yanıma almayı salonda otururken mesela yanımda oda rahatça otursun diyorum. Minder birde ayarlamak lazım yani. Çıkarken aslında al kucağına tut totosuna çıkar ben en son öyle yapıyorum çünkü :))

Kızım iyileşti babasıyla ben hasta olduk bu döngü böyle sürüp gidecek mi 🤦‍♀️ deneyimli anneler bir teselli verin 😁 meliyke meliyke YunSev YunSev ve diğerleri 😀

Ay kuzummmm insallah sürmez gecensene bizde oyleydik oğlum hasta oluyordu sonra bize geçiyordu
Ama şükür minik düzelmiş önemli olan o
Sabaha karşı büyük ateslendi gece hiç uyumadı dedin keşke biz olsak o olmasa 😓

Sağ ol canım benim,dogdugunda neredeyse 4 kg olduğu için normal diyor doktor bir de benim bebekler hep 1 yaşına kadar önden gidiyor hareketlenince veriyorlar geri. Benim bakmamla alakalı bir şey değil 😁
O zaman normal zaten kilolu doğmuş her ay 1 kg almış 😄

X