2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben yapiodum canim..hic daginik olmuyo inan..oyle misafir agirlamişligim var..
Bak benim oturma odasi koltuklarimin arkalarinda uzun,yaslanma yastiklari var,genelinde oluyo koltuklarin..u şeklinde birlestiriyodum koltuklari,o yastiklari da bos kalan yere koyuyodum ki tirmanip ćikamasin diye.
Ben de cit alacaktim zamaninda,baya baya aliyodum hatta bunu keşfetince dur dedim kendime:))
Benim koltukların altı yüksek ya birleştirsem altlarında gezer heralde 😂

Normal doğum sancısı çekerken öyle bir titreme geliyor ki kızlar dişlerim tıkır tıkır 😬
Vücuduma hakim olamıyorum resmen o derece ayyy Allah olmayana versin kııız daha gücüm yok valla aynı şeyleri yaşamaya

Titreme yoktu canım ama karnımı ikiye boluyorlardi sanki çok yorucu normal doğum süreci ya

Benim koltukların altı yüksek ya birleştirsem altlarında gezer heralde 😂
Altlari benimkilerinde yuksek ama girebilir miki altlarina :KK70: gerci oturma odamdaki koltuklarinki salondakilere gore daha alçak dur bi bakayim ben..zamanla altlara girmemeyi oğrenecek o zaman:) ben yere çarşaf gibi beyaz bisey seriyorum artik yere birakiyorum.ordan oraya gidip duruyo,cocukta alani geniş olunca rahat ediyo,artik oyun halisinda durmuyo zaten,daraliyo,onu aşip başka yerlere gidiyo

Kızım iyileşti babasıyla ben hasta olduk bu döngü böyle sürüp gidecek mi 🤦‍♀️ deneyimli anneler bir teselli verin 😁 meliyke meliyke YunSev YunSev ve diğerleri 😀
Canim siz heralde fena üşuttunuz birlikte,biz dogalgaz daha yakmamiştik erken diye,bi gece sabaha karşi herkesin burnu tikanmiş evde.o gun dogalgazi açtik,bidaha yaşamadik oyle bisey.
yok bacım hep birlikte hasta olmazsiniz hep,kötü tesadüf olmuş.cok geçmis olsun

Ay ben de 2 güne bir anca girip okuyorum, cevap yazamadan da siziyorum😁

Kontrol vardı hafta başında. 8 kg olmuş Göktürk, çok kilo alamamis bu ay. Boy 74 cm. Boya gitmiş herhalde. Desteksiz oturma denemeleri yapıyoruz, max 5 saniye duruyor:)) ek gidaya hızlı bir geçiş yaptım çok az kilo aldığını görünce. Mama biberon kullanmıyor çünkü. Yoğun geçiyor vallahi. Kız da ilgi bekliyor, koca da:) neyse canları sağ olsun da bir şekilde yetişmeye çalışıyorum iste😎

X