2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
HEe yatakmı aldinız benimki park yatak daha aşağıya indirmedim indirmeyi düşünmüyorum yerde yatıyomuş gibi hissediyorum çunkü yeni alcam seneye
Bende park yatak kullanıyorum içine baby nesti koydu annem onda yatırıyorum. Bir sonraki aşama baby nesti çıkarmak olucak. Yaza kadar alt kademe biraz yere yakın soğuk olur diye düşündüm.

Reactions: Jou
Nostradamus okuyorum canim..benim oğlan battaniyesini yuzune çekip duruyo.9 bucuk gibi uyudu,5 kere gidip yuzunu açtim,tekrar cekiyo..korkuyorum haa:))
Hahahahaha ayy yaramazz anam gelsin baksın diyo benimkide bugün 7bucukta uyudu niyeyse üstünü açtı hep hala açıyo illa oturtmayacahh beniii
Kolun altına koy battaniyeyi

Hic sanmam

He vallahii kocama diyorum ki seneye salcam olur gene dedim yohh yohhh daha ugrasamam doyo ama cidden gene zor olur bakmak benimki 3 yaşa girerse insallahh ama şu omurgalarımda iğne gözüm kesmiyo
Kız iğneden korkan ben o iğnelerden korkmadım bende mesela damar yolu hala korku

Aç olsa emzik verince uyumaz bence canım uyumak bi yana ortalığı yıkar diye düşünüyorum. Oğlum da mesela bazı uyanmalarında dokunuyorum pış pışlıyorum vs dalıyor ama eğer açsa ne yaparsam yapayım emmeden uyumaz

Hahahahaha ayy yaramazz anam gelsin baksın diyo benimkide bugün 7bucukta uyudu niyeyse üstünü açtı hep hala açıyo illa oturtmayacahh beniii
Kolun altına koy battaniyeyi
Kolunun altina koyunca da çekiyo yuzune canim.yaa aslinda mesela yatigina yatiriyorum uyumasi icin,aglamaya başliyo.battaniyeyi yuzune örtunce susup uykuya dogru geçiyo:))

Valla tavırlı olmaları da bi garip. Bebeğini düşünen insan zaten en ufacık bişeyde kendi gelmek istemez. Nelerle uğraştırıyor bu insanlar yaw
Herkes kendi istediği gibi olmamı bekliyor. Bebek felan düşünen yok bacım herkes insani zevklerinde açıkçası.. Eşimin amcası göremiyoruz diye sitem etmiş. Afedersinde git kendi torununu gör diyemedim. Onların hepsi bebeğimin 40’ını beklemeden geldiler. Onların bebek iki aylık olcak biz gitmedik. Gerçi ben yaz olmadan gitmem. Sen amcasın ama bir altın getiremiyorsun. Parası yok değil he bu arada.. Bu sadece 1 örnek o kadar çok laf eden var ki.. Bu yüzden eşimle de çok tartışıyoruz. Daha benim babam gelip göremedi torununu ortalıkta salgın var diye.. Burdaki insanlar hasta olsalar bile gelir. Ben hamileyken hasta hasta kaç kere geldiler evlerine çağırdılar.

Ay aynı ya oturunca hemen kıpırdanmaya başlıyor halbuki aynı sallıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…