2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen bak o konuda cidden yırttık artıkk olursa olur olmazsa olmaz seneye salcam ben 😂

Kız kafa rahat ya bence hemencik olur senin :)
Canımm ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Ben bitek diyett yaparken zorlandım şekerim.vardı ya benim allah var yukarda kocam çok çekti hallerimden :KK70:

Aman benim kocada çok çekti. Çeksinler tabi kolaymı öyle baba olmak :)

• Komik
Reactions: Jou
Kızlar size bişey soracağım gece emzirmek artık gereklimi ben sindirim sistemi açısından gece emzirmiyorum bazen yüzüstü döndüğü için uyanıyor rahatsız oluyo sırt üstü çevirip emziğini veriyorum hemen dalıyo acaba açmı uyuyo diyede tereddütte kalıyorum ama aç olsa uyumaz diyede düşünüyorum siz ne durumdasınız bu konuda
Benimki emmek için uyanıyor o yüzden ben emziriyorum. Pazartesi doktora gidince unutmazsam bir sorucam bunu.. 3. Ay 10 günlükken başka bir doktor 6-9 saat uyanmazsa sıkıntı olmaz demişti. Sabahları 4 saat durabilir demişti. Ama benimki o kadar durmuyor 🤣

Kız kafa rahat ya bence hemencik olur senin :)
Hic sanmam 😂
Aman benim kocada çok çekti. Çeksinler tabi kolaymı öyle baba olmak :)
He vallahii kocama diyorum ki seneye salcam olur gene dedim yohh yohhh daha ugrasamam doyo :KK70: :KK70: ama cidden gene zor olur bakmak benimki 3 yaşa girerse insallahh ama şu omurgalarımda iğne gözüm kesmiyo

Fena fena 😂 sen normal doğuma devamm
Hatırlamak bile istemiyorum 😂

Benimki emmek için uyanıyor o yüzden ben emziriyorum. Pazartesi doktora gidince unutmazsam bir sorucam bunu.. 3. Ay 10 günlükken başka bir doktor 6-9 saat uyanmazsa sıkıntı olmaz demişti. Sabahları 4 saat durabilir demişti. Ama benimki o kadar durmuyor 🤣
Bi sor bakalım kuzu bizim kontrole var daha

Ben kimseyi almamaya özen gösteriyorum. İnsanlar bana baya bir tavırlı bu yüzden..
Canim burda da misafir gelir ama hasta olanlar asla gelmez bebekli eve..hafif burnu bile aksa gelmez,gelenlerde bebegi kucağina almak istemez,uzaktan severler,gelince öpüsmezler de..
Kızzz normalde buralarda insanlar birbirini görunce sarilir,öpüsurler,canını çikarirlar :KK70:

Hic sanmam 😂

He vallahii kocama diyorum ki seneye salcam olur gene dedim yohh yohhh daha ugrasamam doyo :KK70: :KK70: ama cidden gene zor olur bakmak benimki 3 yaşa girerse insallahh ama şu omurgalarımda iğne gözüm kesmiyo

Hala ağrıyor belim jou eğilemiyorum çok sendede var mı ağrı
Bir çoğumuzun öyle oldu gerçekten ben en çok M -Murphy de etkilenmiştim topiğimizin ilk bebeğiydi bir de ☺️

Beliskoo yavv ilk gözağrımız o

İlk göz ağrınız Belistoş sizi yer teyzoşlar 😍

Evettt huysuzlanıyo çok annemde dün acildeydi böbreğinde taş vardı sallaninca siddetli agrı geçirdi serum yedii neseki iyi
cocuk kayniyo hastane dedi sakın biyere gitme diyo
Bugün haberlerde bir prof konuşuyordu. Günde acile ortalama 300 çocuk hasta geliyormuş. Maskeler kalktığı için çocuklar arasında büyük bir patlama oldu. Onların bağışıklıkları böyle bir patlamaya hazır değildi gibisinden bir şeyler söyledi 😕 Mümkün olduğunca hastanelere gitmeyin hastalık en çok buralarda dedi.
Ama burdaki insanlara laf anlatamıyorum sonra ben kıskanç, pimpirikli oluyorum.

Kızlar akşam uyurken sizin minikler zorlanıyor mu. Tam 2 saattir gözler kapalı uykuya dalmasını bekledim bi oraya dönüyor bi buraya 2 dk durmuyor yerinde
Ben kucakta gezerek uyuttuğumdan bazen hemen uyuyor bazen yürü Allah dön Allah uyumuyor aaaaa deyip bırakıyorum ya ıhhhlıyor ya şirinlik yapıyor. Bir süre dinlenme arasından sonra yine aynı pozisyon. Oturtturmuyorda, gözler kapalı olsun oturduğunu hissediyor başlıyor ıhhhhlamaya 🤣 Ankaradaki doktor böyle unuttuğumu duysa neler der kimbilir 🤣 Ama annem böyle alıştırdı yaaa benim suçum yok 🙈

Bugün haberlerde bir prof konuşuyordu. Günde acile ortalama 300 çocuk hasta geliyormuş. Maskeler kalktığı için çocuklar arasında büyük bir patlama oldu. Onların bağışıklıkları böyle bir patlamaya hazır değildi gibisinden bir şeyler söyledi 😕 Mümkün olduğunca hastanelere gitmeyin hastalık en çok buralarda dedi.
Ama burdaki insanlara laf anlatamıyorum sonra ben kıskanç, pimpirikli oluyorum.
EVettt niye bizi istemiyor oluyo allah yardımcımız olsun😒😒

Benim kızda eskiden uykusu gelince sızardı falan. Şimdi hiç uykusu yok gibi hareketleri falan kucağıma aldığım an gözler gidiyor çok komik bi görüntü 😂😂😂 ve kucağa alıştı yine ben düzeltmiştim beşikte sallayarak uyuyordu annem tekrar kucağa alıştırdı taşınırken 🤦🏼‍♀️
Ananeler yine bildiğimiz gibi 🤣

X