2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kötü olan sen oluyosun 🙄 neseki bizimkiler düşünceli hasta olan hic kimse gelmiyo
Ne güzel burda öyle bir düşünce yok. Komşu gelicez size dedi. Dedim abla benim bebeğim küçük ortalıkta hastalık var kusura bakmayın misafir kabul etmiyorum. Hediye getireceğim diye diretiyor. Ben sana güzelce demişim ne daha zorluyorsun dimi.. Benimde psikolojide iyice gitti sinirli bir insan oldum hamilelikten bu yana korku ile stres bitirdi beni..

Ne güzel burda öyle bir düşünce yok. Komşu gelicez size dedi. Dedim abla benim bebeğim küçük ortalıkta hastalık var kusura bakmayın misafir kabul etmiyorum. Hediye getireceğim diye diretiyor. Ben sana güzelce demişim ne daha zorluyorsun dimi.. Benimde psikolojide iyice gitti sinirli bir insan oldum hamilelikten bu yana korku ile stres bitirdi beni..
Etraf salgın dolu corona desen başka birşey desen bitmiyo

Ben kucakta gezerek uyuttuğumdan bazen hemen uyuyor bazen yürü Allah dön Allah uyumuyor aaaaa deyip bırakıyorum ya ıhhhlıyor ya şirinlik yapıyor. Bir süre dinlenme arasından sonra yine aynı pozisyon. Oturtturmuyorda, gözler kapalı olsun oturduğunu hissediyor başlıyor ıhhhhlamaya 🤣 Ankaradaki doktor böyle unuttuğumu duysa neler der kimbilir 🤣 Ama annem böyle alıştırdı yaaa benim suçum yok 🙈
Ben de böyle uyusun istiyorum kuzum ya ama emerken dalıp gidiyor. Emerken dikkatini dağıtıp uyumayım deyince de bidaha hiç uyumuyo. Sen nasıl yapıyorsun emzirip hemen mi alıyorsun kucağa

Canim burda da misafir gelir ama hasta olanlar asla gelmez bebekli eve..hafif burnu bile aksa gelmez,gelenlerde bebegi kucağina almak istemez,uzaktan severler,gelince öpüsmezler de..
Kızzz normalde buralarda insanlar birbirini görunce sarilir,öpüsurler,canını çikarirlar :KK70:
Anam nerde yaşıyorsun bacım 😁 Hamileykende başıma çok geldi. Adamların kızlarının sınıfında hastalıktan dolayı karantina uygulanmış. Bizi o halde eve çağırdılar ve oturunca anlattılar. Başıma öyle bir kaynar su dökülmüş gibi oldu ki anlatamam. Burda öyle bir düşünce yok.

Anam nerde yaşıyorsun bacım 😁 Hamileykende başıma çok geldi. Adamların kızlarının sınıfında hastalıktan dolayı karantina uygulanmış. Bizi o halde eve çağırdılar ve oturunca anlattılar. Başıma öyle bir kaynar su dökülmüş gibi oldu ki anlatamam. Burda öyle bir düşünce yok.
Ben dogudayim bacım.keşkenbiraz daha anlayişli,düsunceli olsalar yazik yani

X