2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bide emziriyorum üstüne acaba ondanmı bilmiyorum sık sık meme istmeeye başladı yoğurt iştahını açıyor iyice

Biraz aldımı ek gıdadan ulen biz şimdiye kadar doymuyormuşuz diyorlar bence ondan olabilir

Reactions: Jou
Oyyy canımm yaa evet cok fena salgın var buneydii gecede annemi kaldirmışlar acile ulasamıyorum da simdi teyzemi
Sizede geçmiş olsun canım varmı bir haber
Günaydın geçmiş olsun canım biran önce iyileşirsiniz inşallah
Amin inşallah canım ben yine idare ediyorum oğluşum çabucak toparlar inşallah
Geçmiş olsun nefesim ya valla dikkat etmek gerek herkes hasta
Sağol sweetim dikkat ediyoruz ama olacağı varsa oluyor oğluşum iyi olsunda kaç gündür öksürük mahvetti yavrumu

Var canım teyzeme ulaştım böbrekteki taşı sallanmış cok şiddetli ağrısı olmus serum yemiş iyi şimdi cok şükür

Demeeee bak yoğurda umut bağlarımmm. Ay hemen yoğurt mayalamalıyım
Murpuyunki 1 kase yiyo birşey olmadı hahahaha bide belki seninkine olurr ilk işim yoğurt oldu heç beklemiyodum kesintisiz 2 saat uyuduğu oluyo ama dün hep uyudu töbe yarabbim dedim durmadan burnuna bakıyom nefes alıyomu bide bi sıkıldımm

İçeriği temiz değil diye biliyorum ben. Prema incelemişti instagramda.. Biz mesela bestiron kullanıyoruz kilo başına 1 damla temiz içerikliymiş ve diş boyamıyormuş. Burdaki doktorda seninkine 7 damla az gelir 10 ver dedi. Ama ben 7 veriyorum
İnek sütüne çok şaşırdım yaaa.. Bizim Ankara daki doktorumuz ben içmiyorum demiştim senin için bile çokta gerekli değil dedi. Yoğurt, peynir önemli demişti.

10çok ya bencede biz de 7 veriyoduk 8damlaya çıktık daha yeni

Ahahah ben işten işe saç taramaya vakit buluyorum Maalesef insanlığın en büyük zaaflarından biri burnunu her şeye sokmak

Gecmis olsun annene canim
Evet kis hemen bitse de yaz gelse artik
Ne guzel her gun disari cikiyorduk ahh o gunler
Anliyordur canim her seyi anliyor bunlar bakma sen
Sukur atesi cikmamis minnagin darisi diger asilara
Saoalsın canım İnşallah bebişlerimiz hep iyi olsunlar Her türlü iş var bebelerde bizden kaç nesil üstünler

Dün gittik doktora baktı hiç dişle ilgili birsey demedi ama ben de bir değişiklik göremiyorum yani yok gibi.
Dis gozukmeden huyi suyu degisiyo cocugun ztn
Hadi insallah bakalim ciksin artik
Evet cok zormus icmemesi ya, bir sure mecbur boyle takilicaz dis cikana kadar
Dungece sapitti bnmki yine, disten mi gazdan mi bilemedim memeyi de almiyo artik, 5te kalkti 2 saat agladi Kivrandi sonra yorulup sizdi, kalkti yine ayni, emerek uyuyodu emmedigi icin uyumuyo, ne kadar acsa bi 90 mama icti nasil olduysa hayret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…