2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

İnsanlar burnunu herseye soktukca kafa rahat olmaz tabi
Aman bende sevgiliyken gözlerime bakan sarılan adamı arıyorum
Bazen sitem ediyorum yani
Çocuklardan kendimiz aynaya zor bakıyoruz gerçi ama bence bunlar engel olmamalı:)

Ay evet oğlum sagolsun zorla yiyor masada tutamıyorum onunla urasiyorum hoppa kiz masada mizmiz etrafı karıştırmak istiyor
Valla sabah kizi aldım mecbur koca Büyüğün kahvaltısını yaptırdı
Simdide kizi uyutmaya gitti bende etrafı topluyorum arkadaşım bebe görmeye gelecek 7 aylık kene habahha

Bende kocayı geçerken arada tırsıyorum hatta benim tel sürekli bir yerde ya kıza müzik açmış oluyorum ya oglsns oyun için veriyorum
Kocanın telinden baglaniyorumarada abowwww

Benimkide yapıyor sanki çok lezzetli bişey yiyormuş gibi

Ocean iyi canım ben içiriyorum hiçbirşey olmadı 2ciyi aldım bile yani evet kilo başı şimdi ben 7 damla veriyorum

Anladım.canım dikkat et genede hasta olmasin aşırı derece salgın var

Gecmis olsun annene canim
Evet kis hemen bitse de yaz gelse artik
Ne guzel her gun disari cikiyorduk ahh o gunler
Anliyordur canim her seyi anliyor bunlar bakma sen
Sukur atesi cikmamis minnagin darisi diger asilara

Teyzeme ulastım canlarım eve gelmişler annem uyuyomuş konuşamadım daha serum yemis böbreğin de taş vardıda o sallanmış cok ağrısi olmuş dayanamamış acile getirdiler iyiymis
Çok sevindim iyi olmasına şu an gelmiş geçmiş olsun

Reactions: Jou
Geçmiş olsun canım. Ahh eskisi gibi yatıp dinlenemiyoruz ki daha da zorluyor hastalıkları
Tesekkur ederim aynen oyle canim annem geldi simdi kahvalti yaptiktan sonra 1 saat yatmayi dusunuyorum cook halsizim
Eskiden 11 12 civari kalkardim simdi nerdeee
Allahtan geceleri uyuyor yoksa hastalikla nasil yapardim bilmiyorum ama simdi dis huzursuzluguyla benim boyle olmam catisti gunler zor geciyor..
Neyse ben hasta olayim da o olmasin onun yerine de olurum ben

Valla bende çoğunda gördüm erkenden veren çok yumurta beyazını falan

8. Ayda ben en iyisi ikisinide deneyeyim
Anladım.canım dikkat et genede hasta olmasin aşırı derece salgın var

Kalabalık yerlere gitmiyoruz kuzum akşamları buradaki cafeler dolu oluyor gündüz millet uyuyor bizim gibimi:))
Teyzeme ulastım canlarım eve gelmişler annem uyuyomuş konuşamadım daha serum yemis böbreğin de taş vardıda o sallanmış cok ağrısi olmuş dayanamamış acile getirdiler iyiymis
Canım geçmiş olsun ağrısı çok kötüdür onun bilirim

8. Ayda ben en iyisi ikisinide deneyeyim

Kalabalık yerlere gitmiyoruz kuzum akşamları buradaki cafeler dolu oluyor gündüz millet uyuyor bizim gibimi:))

Canım geçmiş olsun ağrısı çok kötüdür onun bilirim
Hahahahaha dogru iyi fikirr
Kimse bizim gibi değell ben kalkmişım 6 da hava karanlık herkes camış gibi uyurken ben evi temizliyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…