2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Teyzeme ulastım canlarım eve gelmişler annem uyuyomuş konuşamadım daha serum yemis böbreğin de taş vardıda o sallanmış cok ağrısi olmuş dayanamamış acile getirdiler iyiymis
Çok geçmiş olsun cnm.
Bide emziriyorum üstüne acaba ondanmı bilmiyorum sık sık meme istmeeye başladı yoğurt iştahını açıyor iyice
Ben de ek gıda tadimlarina başlayınca benmki de sık sık emmeye başladı. Herhalde bana başka şeyler veriyorlar memeyi kaybedecek kaygısı mı yaşıyor ondan mı anlamadım 🤣🤣🤣

Çok geçmiş olsun cnm.
Sagol canim.benim♥️
Ben de ek gıda tadimlarina başlayınca benmki de sık sık emmeye başladı. Herhalde bana başka şeyler veriyorlar memeyi kaybedecek kaygısı mı yaşıyor ondan mı anlamadım 🤣🤣🤣
Hahaha yok kızzz ama memeyide özlüyo onuda istiyo
Ekmeksiz tadım oluyo ya iştahı dahada açılıyo bide yoğurt yani doyurmazz 😀😀

İçeriği temiz değil diye biliyorum ben. Prema incelemişti instagramda.. Biz mesela bestiron kullanıyoruz kilo başına 1 damla temiz içerikliymiş ve diş boyamıyormuş. Burdaki doktorda seninkine 7 damla az gelir 10 ver dedi. Ama ben 7 veriyorum 🤣
İnek sütüne çok şaşırdım yaaa.. Bizim Ankara daki doktorumuz ben içmiyorum demiştim senin için bile çokta gerekli değil dedi. Yoğurt, peynir önemli demişti.
Aynen ben de içmiyorum acayip dokunuyor bana. Saçma ya bekliyordum zaten böyle bir şey adam anneannem döneminde gibi 😂 aaa bakayım premadan

Ahahah ben işten işe saç taramaya vakit buluyorum 🤣 Maalesef insanlığın en büyük zaaflarından biri burnunu her şeye sokmak 🙈

Ay bugün dedim artık kuaföre gitmem lazım yani
Arkadaşlar gelecek börek yaptım sonra stok börek yaptım
Stok dolmalari pişirdim
Simdi neden difiriz lazım oluyor anladım isteyken hic ihtiyacım yoktu evdeyken surekli bisiler stokluyorum
Nohut haşlayıp aticam birazdan konu nasıl buraya geldi onuda anlamadım kuzu

Ay bugün dedim artık kuaföre gitmem lazım yani
Arkadaşlar gelecek börek yaptım sonra stok börek yaptım
Stok dolmalari pişirdim
Simdi neden difiriz lazım oluyor anladım isteyken hic ihtiyacım yoktu evdeyken surekli bisiler stokluyorum
Nohut haşlayıp aticam birazdan konu nasıl buraya geldi onuda anlamadım kuzu
Güzel stoklamalarr beybitooo ahhaahah güneş rahat bırakıyo ozaman seni

X