2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Değişmez genelde evlendikten bir süre sonra oluyor eşimle kafa rahatça kalamıyoruz ki aramızda hep başka şahıslar var yani onlarla alakalı stresler. Okurken öylemiydi kim kime dum duma.. Aile stresi yoktu kafamız o açıdan rahattı sadece sevgiye odaklıydık

Benim adamın ayarı burda bozuldu bence Çünkü ikimizde şehir dışında okurken sevgiliydik gayet güzeldi her şey Çevremizdekilerden dolayı streste etkiliyor tabiki..
ahahahaha benimkide ne dedin bakayım bende dedi dedi sonra unuttu Aman bişi diyemezler biz kimle dertleşelim konuşup konuşup rahatlıyoruz

Bende tulumuyla çıkarım diye düşündüm de bilemedim işte üşür mü onla da soğuklarda
Hiç bilemiyorum ki anadolunun bağrı senin yaşadığın yer ben Ankara dan biliyorum soğuğunu Fethiye de soğudum mu tam soğuyor lodos felan çok oluyor burda.. Geçen kış donduk resmen.. Bunun cevabını anca kışın kanguru kullanmış bir anne verebilir

Evet ben yaptırmycam 12.ayda yaptırcam. Ebeye dedim bence yaptır dedi ama yok bugün bunu gördüm kesin karar verdim

Eki Görüntüle 3174637
Sen bir tanesin valla bende hiç istemiyordum yaptırmak. Bundan 2 sene önceydi sanırım.. İş arkadaşımın bebeği 10 aylıktı galiba sağlık ocağından aradılar getirin KKK aşısı yapacağız diye, arkadaşımda İzmirdeki doktoruna mesaj attı. Yaptırtma çocukları deneme tahtası yaptılar iyice dedi. Eşiyle sağlık ocağına gidip imza verdiler hatta yaptırmak istemiyoruz diye.. Ben kalktı artık diye düşündüm ama ebe bugün 9. Ayda görüşürüz deyince, hayırdır aşımı var dedim. Öylemizle dedi. Bende nasıl olcak menenjit aşımız var bizim deyince, istersen yaptırmaya bilirsin ama salgın var dedi. Ben bir doktorumuzla konuşayım haberleşiriz dedim.

Ay üst kattakinin çocuğu heralde saatlerdir kuru kuru öksürüyor ya ben burdan parçalandım resmen. Aman dikkat valla yaa geçmeyen öksürük var herkeste
Aynen Türkiye geneli hep öyle.. Herkes hasta ve inatçı bir tekrarlama geçmeyen öksürük var. Astrolojide birisi demişti geçmeyen öksürükler olucak diye.. Tabi kadın daha değişik söyledi ben en kabası ile yazdım.
Elimden geldiğince dikkat ediyorum ama insanlar pek anlayışlı olmuyor. İş yerinde, her yerde maske takıyorum öksürceksem bile içine öksürüyorum ki ev iş market harici bir yerede gitmiyorum. Kışa da daha yeni giriyoruz. Allah’ım herkesi korusun

Astronotla üşümez bak onu biliyorum ama tulumla bilemedim bende astronot da kocamandı bi daha bakmadım hiç oluyor mu olmuyor mu

Bende bilmiyordum ilk bi doktor annede gördüm o da yaptırmadı ondan sonra araştırdım falan. İşte yaptırmayacaktım ebe göçmenlerden dolayı yaptır demişti

Thanks ben niye anlamadım bunu daha farklı şeyler anlamaya çalıştım annesi görme engelli falan sandım

Katlanacağuuukkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…