2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Biscuits Biscuits ek gıda nasıl gidiyor :)
Geldim geldim Jou Jou valla önümü göremiyorum son günlerde :KK43: yazamasam da girip okuyorum arada ama muhabbeti kaçırmış oluyorum 🤪

Biscuits Biscuits geçenlerde benim de aklıma geldin valla. Hızlıca giriş yapıp terketti buraları diye düşündüm hatta 🤪
Su siralar cok mesgulum🤪 son iki gundur hastayim hatta bugun dokuluyorum coook zormus hastayken bebek bakmak.. maske takiyorum ona gecmez insallah🥹

🤣 Şimdilik bakıcı bakmadım kuzum annem ilgileniyor zaten bende her gün gitmiyorum işe o yüzden çok bir yoğunluk düşmedi annemin üstüne.. Yazın nasıl bir düzen olucak hiç bilmiyorum.
Evet ya yazın sıcak baya zor nasıl olucak derken kış daha değişik çıktı 🙈
Bebişte ne yapsın bugün aşıya gittik hava iyi olunca gezdirelim dedik bayadır çıkmıyordu dışarı.. Burda büyük bir park var seviyor orayı, selvi ağacı ve çocuk cıvıltılarına bayılıyor, bugün denizinde farkına vardı ☺️
Allah kolaylik versin canim ne guzel annen bakiyormus su an, kalbine gore bakici da bulursun umarim☺️
Bu sene kistan nefret ettim.. disarda istisnasiz herkes hasta.. ben de vucudumu kirgin hissediyorum burun tikanikligi vs var bebise gecmese bari:KK43:
Temiz hava alsin bakalim minnak, denizi de kesfetti ohh🥰
Asi ates yapmamistir insallah?

X