2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kıyamam yaaaa neden yedeğini almadılar ki kirlenince diğerini verirlerdi

Ay benimkide bugün emziğini sağlık ocağında düşürdü. Anam napıcaz dedim. Çünkü annem emerek uyumaya alıştırdı. Eve de gitmedik çıktıktan sonra parka gittik. Gezdik bir süre sonra kucakta kafası aşağı kaymaya başladı gün boyuda uyumamıştı yan yatırdım kucağımda rahat uyusun diye mızlandı. Emzik istiyor uyumak için Nasıl ağlama söylenme arası bir hale girdi. O kadar yorulmuş ki bir süre sonra uyudu

Gelmis gecmis olsun canim en azindan hemen cikarmis okuduklarima gore uzun suruyormus genelde bu surec. Bakalim benimki de cikaracak gibi bekliyoruz oyle ama cok huzursuz ve mama reddi cok su anda
Sizinde insAllah hemencik cikar, beslenmeyi reddetmesi beni cok zorladi, cocuk ac diye yedim kendimi, bsna kalsa ztn hep aç

Yaptır walla sen boşver bnm ki bana mutfak deme de ne istersen yaparım diyo. Temizlik fln güzel yapar evi bırak git halleder yanı ama iste mutfak işinde iyi olaydı daha makbule geçerdi
YunSev ahahahah benimkide oturduğu yerden bana onu getir bunu getir diyor. Eve gelmişiz ben açım çocuğa bakimde eşim bişi atıştırsın demek aklına gelmiyor, oturmuş kendi atıştırıyor

Yaptır walla sen boşver bnm ki bana mutfak deme de ne istersen yaparım diyo. Temizlik fln güzel yapar evi bırak git halleder yanı ama iste mutfak işinde iyi olaydı daha makbule geçerdi

Temizlik ve mutfak kıst yapıyor kuzu ucundan hepucu olsun çocuğu uyutmasi aksam bana çok makbule geçiyor hahaha

YunSev ahahahah benimkide oturduğu yerden bana onu getir bunu getir diyor. Eve gelmişiz ben açım çocuğa bakimde eşim bişi atıştırsın demek aklına gelmiyor, oturmuş kendi atıştırıyor
malesef o konuda düşüncesiz çoğu. Bizim de yemekler savaş meydanı gibi bi büyük kıza yedir bi bebeğe derken ben aç

Ay kuzum senin işin çok zor ya
Bulmuş senin gb melek hatunu iş yapmıyor
Ates ölçer vardi oglandan kalma 6 sene kullandık pil değişti bozuldu tekrar aynını.aldik bu sefer pili erken bitti cocuklar ateşli pilin değişmesi gerek geç açılıyor çalışmıyor 5 gündür al al diyorum yok oda bozulursaymis dedim bu şekilde risk ama bi anda kapancak
En azından olursa garantisi var
Gece 3 de kizi emzirdim oğlanın ateşine bakim dedim sıcak geldi korktum açıyorum açılmıyor kulağa tutuyorum olcmuyor sinir oldum o panikle uyandırdım dedim bunun pilini hala alcaksin fln oda dedi sana dedim bozulursa dedim bozulursa bozulur derken biz atisjyoruz dedi saat kaç dedim 3 bunu bu saattemi tartışıyoruz Allah aşkında dedi
Sabah baktım yok gitmiş pili değiştirmiş
Boncuk000

Acaba haklı olduğuma kanaat mi getirdi yoksa sussun artık bu mu dedi karar veremedim

malesef o konuda düşüncesiz çoğu. Bizim de yemekler savaş meydanı gibi bi büyük kıza yedir bi bebeğe derken ben aç

Ay vallahi bizimde ole salonu yeni topladım
11 de yatmaya gittiler
Aksam.bisi yiyemedim.kendime ekmek arası yaptım
Ya kahvaltıyı zor bela.yapiyorum
Aksam yemeğini kocayı bekliyorum
Neyse oglana yedirdim onun mutluluğu var kiz durmayinca oğlan duruyor fln derken stres oluyorum

Bazen diyorum ahh ahhhh sevgiliyken hiç böyle değildin 6-7 sene sonra evlendik birde Hatta geçen dedim seni kızlara şikayet ediyorum ohhhhh Sende 2 mesai var bacım senin daha çok güç kuvvete ihtiyacın var.

Evet canım dr tk doz yapalım dedi. Fark etmez bence ya amaç ağzına sokmadan önce temizlemek

Kız benimki sonradan böyle oldu önceden hiç böyle değildi İyi kötü bir şeyler yapardı. Hamileyken bile temizlik çok yapamadı ama aç kalmayayım diye uğraştı baktı yetişemiyor annemi çağırdı
Susman için almış olabilir bacım erkeklerin neyi ne için yaptıklarını çözemiyor insan Ama sen haklısın yani sürekli ölçmen gerekiyor. Bozulsun gerekirse yenisi alınsın annenin aklına o değil çocuğu geliyor öncelik olarak

Anam suan korktum benimkide değişir mi 2.yaptim değişmez herhalde Heheheheh
Muhtemelen ondan yaptı ben bisi yapılacaksa onu anında yapmam lazım saatin pili mi bitti değiştirmem gerek oteleyemiyorum kocamdan tamam yarın diyip gelmeyen yarınlara bırakır sagolsun

Dün gittik doktora baktı hiç dişle ilgili birsey demedi ama ben de bir değişiklik göremiyorum yani yok gibi.

bence hak verdi sana. Degistirmezsem yine kabus gibi uykuma çökecek demiş olabilir sen yıldırma politikası uygulamışsın farkında olmadan

Bazen diyorum ahh ahhhh sevgiliyken hiç böyle değildin 6-7 sene sonra evlendik birde Hatta geçen dedim seni kızlara şikayet ediyorum ohhhhh Sende 2 mesai var bacım senin daha çok güç kuvvete ihtiyacın var.
ooo kaç yıl sevgililik maşallah bacım be hiç mi çaktırmadı ya . Gerçi evlenmeden birlikte yasamadan göremiyorsun dimi .
Bnm ki buranın varlığından habersiz bilse alır tel ı kurcalar illa bakar fln. Yazdıklarımı da görürse eyvah eyvah

Oyy ya iste ekmek aralarıyla duruoz bacım Ahh, şimdi yemekte bebisler de çıktı bi de dimi gerçi bnm ki yemiyo kapıyo ağzını. Ama iste onunla öyle uğraşırken bile bi bakiom hop bnm kociş bitirmiş kalkmış gidiyo odaya hani durayım da sen de ye, yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…