2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bnmki de mama alirken daha iyiydi, reddetti almiyo mamayi suan
Gunduzleri sık emmiyor doyunca birakiyor
Emip 5.dk sonra tekrar devam ama geceleri oyle değil bak 10ndk önce yattı simdi tekrar memede
Bnmki de normalde bakinmaktan emmedigi icin uyurken emsin bari diye biraktiramiyorum, hof cok karisik isler
Kilosuda iyiymiş canim sıkıntı etme bence,bugunler geçecek
Ek gidaya basladim simdi, kabak verdim sadece, 3 gunu toplasan 1 cay kasigi yememistir, yutarken midesi kalkiyo oguruyo, kabak havuc puresi yapcm yarin bakim ona napicak

Tadini begenmemistir..canim uzulme 7 aylikken iyice oturur duzenin

Çok geçmiş olsun cnm biz de antibiyotik kullanıyoruz, çocuklar hasta olmasın

Yaaaa kuşum benim çabucak iyileşir inşallah

Ay benim kızda bugün yapıyordu dudağını içe çekiyordu vakumluyor gibi

Tadından değil canım o refleksmiş benim kızda da oldu başlarda 4 5 gün hep öğürdü sonra düzeldi. İyi bir şeymiş öğürmesi

Kızlar ya şimdi ben kanguru alayım diyorum kışın kullanışlı olur mu kısa mesafede falan sizce. Zaten tulumu var bi yüzü açık kalacak sorun olur mu ki

Kızlar ya şimdi ben kanguru alayım diyorum kışın kullanışlı olur mu kısa mesafede falan sizce. Zaten tulumu var bi yüzü açık kalacak sorun olur mu ki
Bebek arabasında da açık kalacak cnm yüzü bence soğuk havaya da alışmalılar. Ben aldım benmki hiç sevmedi varsa tanıdık birinde önce al dene derim. Ben de e bebekte kampanya varken en uygununu aldım ki deneyeyim kullanışlı olursa iyi birsey alırım dedim. Ama benmki durmadı. Ya da internetten alıp denemek evde bir iki gün etiketi koparmadan durmazsa iade

Tadini begenmemistir..canim uzulme 7 aylikken iyice oturur duzenin
İnsallah dedigin gibi olur
Tadından değil canım o refleksmiş benim kızda da oldu başlarda 4 5 gün hep öğürdü sonra düzeldi. İyi bir şeymiş öğürmesi
İste ihtiyacim olan yorum tesekkurler sweet valla icime su serptin, yarin püre seklinde vericm bakim ona napick

Öyle bende uyutuyorum simdi odada oğlumda salonda uyuyunca yanjna gelip oyun yapiyor
Simdi uyumadan kıza göründü neyse tekrar sakinledi bu sefer yastjk almış arkasına saklanmış sjmdi değil aşkım sonra dedim
Anne seni üzdüm mu diyor
Simdi geldi kucağıma yatti pıtırcığım
Cok tatlılar ya
Eşimi ben her sabah 6 da.kaldiriyorum zTen namaz kalkio bana çay demliyor
Cok yardımcı bana
Sende destek al kuzum zayifmissin baksana
Güç mü dayanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…