2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Akşam yemek hazırlarken dondurucuya atayimdiye fazla nohut haşlamıştım bi de et suyu koydum fln . Açtım dondurucuyu koymak için biri o esnada elimden kaydı düştü mü ayy bn iyice sinir oldum başladım ağlamaya . Kizcem hemen koştu tamam anne üzülme sileriz, almış ordan bi bez baktım siliyo halıyı. 😍 bi de ona ağladım bu çocuk çok merhametli diye 😂🙈🤣

Ay kurban olurum yaaa nasılda merhametli yavrum ya
Bende bunaldım.sabahtsn beri tuvalete bile gidemedim diyordum anneme çok bunaldım diyordum
Telden sonra anne ben güneşe bakarım sen git tuvalete anne dedi bende başladım ağlamaya:)
Zaten ağlamaya yer arıyoruz
Dun içim.yaniyor.somsoguk bisi istedi canım neyse buzlukta 2 dk beklesin dedim gazozu koydum sonuç unuttum tabi temizlemeye uğraştım bide
Vallahi çayı bile içmedim sabah uykusu var diye 11 de yatırdım uyumadı tekrar.simdj uyuttum

Günaydın kızlar acayip salgın vardı ya bizde nasibimizi aldık. Oğluş çok kötü hasta evde hava veriyorum 🥺 antibiyotik başladık🥺
Dikkat edin inşallah minikler hastalanmasın 🥺 içim gidiyor. Ateşi düşüremiyorduk bugün çıkmadı gibi inşallah çıkmaz 🥺🥺

Benim büyük de hasta 1 aydır uğraşıyoruz hava antibiyotik bugünde çıktı ama az halsiz güçsüz kalıyor miniklere geçmez inşallah canim ya 😞

Ay kuzu sorma bizede bronslar dolu dedi
Oksuruk bitmiyor ates bitmiyor cocuk günde 6 kere ateslenjp düşüyor gücü yok
Bizim doktor 15 gün önce domuz gribi dedi
Boğazları temizdi bugün Boğazları fena dedi
Gecen gelmenizden farklı bunu yeni kapmış dedi hastalıktan çıktıı için vucud düşük oluyor hemen başka bir virüsü alabiliyor dedi 😞
Ahhh kuzum ya 😔 Okula göndersen dert göndermesen ayrı dert 😕 Karadut özü bağışıklığı kuvvetlendiriyor derler. Ondan alıp sulandırıp meyve suyu gibi verebilirsin oğlana.. Yemesi içmeside azdır şimdi 😔

Ahhh kuzum ya 😔 Okula göndersen dert göndermesen ayrı dert 😕 Karadut özü bağışıklığı kuvvetlendiriyor derler. Ondan alıp sulandırıp meyve suyu gibi verebilirsin oğlana.. Yemesi içmeside azdır şimdi 😔

Ay almıştı koca aktardan yapım tekrar verim bak hep unuttum pekmez bal özel aldık ondan yediriyorum

Kibarca olmayacak iste ama o da olmuyo tabi. Dinleme ya duyma. Bi kaç kez şey yap hatta o istmedigin konulara girdiğinde bebişim uğraş ona konuş veya sen başka konuyla ilgili bi se de ki anlasın yanı .🤣
Anlamak istemeyen anlamıyor 🤣 Duymamazlıktan gelsim de yine aynı.. İnsanlar değişmiyor. Bakalım uygun zaman bulunca deneyeceğim bir şeylerde.

Oy oy çok zor kuzum ya
Gunesde hasta olacak galiba gece inledi
Surekli meme istedi besikfe durmadi
Allahtan eşler yardımcı oluyor kuzu bende sabah 6 a kadar duruyorum sonra kizi uyutup veriyorum uyanirsa uyandırıo
Seni çok iyi anlıyorum bende bitik durumdayım Çınar hasta olunca zor simdi kızı uyutmaya çalışıyorum yavrum icerde yalnız
Evet dimi bebekle uğraşırken onlar yalnız takılıyo . Bnm ki de öyle bn odada bebeği uydururken kızım içerde tek basına oturuyo arada gidip bişe ler yediriom hazirliom fln. Geliyo biraz kucağıma yatıyo fln . Öyle idare ediyoruz. Bnm eşim geceleri uyandırmıom hep bende kuzum. Sadece bu gece aldı halimi görünce. Çünkü bünyem çok zayıf zaten dirençli biri değilim zayıf kalıyorum çok yoruluyorum Halime acıdı demekk I 😂

X