2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bnmki de mama alirken daha iyiydi, reddetti almiyo mamayi suan

Bnmki de normalde bakinmaktan emmedigi icin uyurken emsin bari diye biraktiramiyorum, hof cok karisik isler

Ek gidaya basladim simdi, kabak verdim sadece, 3 gunu toplasan 1 cay kasigi yememistir, yutarken midesi kalkiyo oguruyo, kabak havuc puresi yapcm yarin bakim ona napicak

Artik 6 Ay oldu kuzu 2 3 Ay dah sabır ondan sonra düzelir herhalde bide ben ise başlayacağım o yüzden geceleri emzirmeye devam etmek istiyorum ne olursa olsun uykusuz giderim ise napalim ya
Ek gidsda benimde 1 2 kaşık alıyor bugün armut verdim tatlıydı ama yinede yüzünü kirıştırdı arada öğürdu

Bebek arabasında da açık kalacak cnm yüzü bence soğuk havaya da alışmalılar. Ben aldım benmki hiç sevmedi varsa tanıdık birinde önce al dene derim. Ben de e bebekte kampanya varken en uygununu aldım ki deneyeyim kullanışlı olursa iyi birsey alırım dedim. Ama benmki durmadı. Ya da internetten alıp denemek evde bir iki gün etiketi koparmadan 😁🙈 durmazsa iade 😅
Bebek arabasında naylon var ya onu takıyorum hamam gibi oluyor ondan dedim 😂😂 bende kiralama sayfası var kiralamini diye ordan alıp denesem dedim. Ama benim kız durur diye düşünüyorum 😂

Bizde seni özledik canim hayirlisi ile yerles
Hersey senin için daha güzel olsun Ahseninle beraber ❤
Amin amin inşallah 🙏🏻 kv bozuntusu herkesin içinde oğlunu rezil etti gitti taşınırken
Bizde hastalıklardan ama sen iyi gidiyorsun ben daha çorbaya geçmedim:)
Ben hemen geçtim ya tadımlar bittikçe 🤭

Öyle bende uyutuyorum simdi odada oğlumda salonda uyuyunca yanjna gelip oyun yapiyor
Simdi uyumadan kıza göründü neyse tekrar sakinledi bu sefer yastjk almış arkasına saklanmış sjmdi değil aşkım sonra dedim
Anne seni üzdüm mu diyor
Simdi geldi kucağıma yatti pıtırcığım
Cok tatlılar ya
Eşimi ben her sabah 6 da.kaldiriyorum zTen namaz kalkio bana çay demliyor
Cok yardımcı bana
Sende destek al kuzum zayifmissin baksana
Güç mü dayanır 😞
Ne bileyim kuzum ya üzülüyorum ona da 8de gidiyo 6bucuga doğru geliyo haftasonları da genelde iki gün yok fln.
Maşallah ya bnm ki kalkıp çay demlese mutfak yıkılır 😂herkes uyanır zaten . Sakin çalışamadığını İçin 🙈biraz da o yüzden zaten yaptırmamam

X