2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
🥺yaa kıyamam off . Ben de bugün çok bunalimdaydim ağladım hep . Daraltı geldi. Bebişin de ateşi var tüm gün de uyumadı geceyi zaten soylemiom. Salla salla yoruldum . Bu gece de aynıydı eşim aldı sağ olsun sen dinlen biraz dedi. Ya çünkü artık bünyem kaldırmıyor ayakta duramıyorum
Geçmiş olsun canom yaa

🥺yaa kıyamam off . Ben de bugün çok bunalimdaydim ağladım hep . Daraltı geldi. Bebişin de ateşi var tüm gün de uyumadı geceyi zaten soylemiom. Salla salla yoruldum . Bu gece de aynıydı eşim aldı sağ olsun sen dinlen biraz dedi. Ya çünkü artık bünyem kaldırmıyor ayakta duramıyorum
Geçer inş,hepimiz bunaliyoruz bazen ama buyuyecekler:))

Günaydın kızlar acayip salgın vardı ya bizde nasibimizi aldık. Oğluş çok kötü hasta evde hava veriyorum 🥺 antibiyotik başladık🥺
Dikkat edin inşallah minikler hastalanmasın 🥺 içim gidiyor. Ateşi düşüremiyorduk bugün çıkmadı gibi inşallah çıkmaz 🥺🥺

Geçmiş olsun canım inş bir an önce toparlanır

Canım geçmiş olsun kuzum benim ne sıkıntısı varsa artık uyuyamadı demek 😐

Kızlaar benimki bir şey öğrenmiş bir iki haftadır dudaklarını içe büküp öpücük atar gibi yapıyor bunu yapmazsa dudağının bir kenarını içe çekip oynuyor kendi kendine 😂😂 çok komik görünüyo ya niye yaptığını çözemedim ama 😁

Enemm kız benimki de yapıyor öyle :))

Oy oy çok zor kuzum ya
Gunesde hasta olacak galiba gece inledi
Surekli meme istedi besikfe durmadi
Allahtan eşler yardımcı oluyor kuzu bende sabah 6 a kadar duruyorum sonra kizi uyutup veriyorum uyanirsa uyandırıo
Seni çok iyi anlıyorum bende bitik durumdayım Çınar hasta olunca zor simdi kızı uyutmaya çalışıyorum yavrum icerde yalnız

X