2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Doğal yollarla mi hamile kaldın yoksa çatlatma iğnesi fln kullandın mi kb sık boğaz ediyo gibi olabilirim ama çok mrk ediyorum

Kızlar yogurt mayalıcam yaa bi yogurt mayası lazım yapmam için evdeki markett yogurttan olurmu mayasinı nerden bulcam laktozsuz icim yogurt var bende sweetgirlcandy meliyke @-Murphy
Büyüyo ile mayalıyorum ben çok güzel oluyordu hiç ekşime olmadı daha. Sütaşın babymix ile deneyeceğim. İnternette de satılıyor ama tabi nasıl gelir bilmiyorum soğuk zincir olması lazım. Yaşadığın yerde migros varsa orda oluyor. Hatta şokta bile varmış yoğurt mayası

Tekim canım. Eşim sabah 6:30 akşam 7:30 çalışıyor. Anneme gidiyorum haftada 1 orda da yemek falan yiyorum işte ama çocuk hep bende. 5 10 dk sevip verirler hemen.

Ayni bebeler aynı şeyler
Bende anneme gidince anca.karnim doyuyor uyku uyuyamıyorum
Aksam annem yoğurt getirmiş kıza
Sadece 5 dk çamaşır astım ondada annem annesi nerdesin diye çağırdı bizimkini bağırımasjna dayanamadı
Bide yalandan ağlıyor dedi sonunda gerçek agldi bende kademeli ağlıyor anne dedim

Gerçekten aynı şeyler. napalım canları sağolsun.

Zaten ilk 6 ay anne sütü yaziyo heryerde.ben eger bebiş doysaydi baslamayacaktim,kilosu boyu iyi ama ağliyo diye basladim bikac haftadir işte,gerçi yeni başladim sayilir.
Evet öyle DSÖ nün dediklerinden baz alınıyor ilk 6 ay anne sütü diye. 5. Ay kontrolünde doktor kendi dedi ek gıdanın lafını etmedim
Doktor ne derse bilmediğimden bekliyorum. Bakalım ne diyecek merakta ediyorum

Bizimkide öyleydi işte o yüzden artık başlayalım dedik uzanmaya çalışıyor ne yesek içsek bide bize bakıp yer gibi ağzını şapırdatıyo
Ahahahah benimki sofraya öyle bir bakıyorki ağzı açık şekilde, arada şapırdatma Ne zaman yemek yesem annem dikiyor başıma kız götür bebemi bakıp duruyor, o öyle yapıncada yiyemiyorum

Kızlar yogurt mayalıcam yaa bi yogurt mayası lazım yapmam için evdeki markett yogurttan olurmu mayasinı nerden bulcam laktozsuz icim yogurt var bende sweetgirlcandy meliyke @-Murphy
Kimdi tam hatırlayamadım instagramda bir anne toz şeklinde yoğurt mayası kullanıyordu bulursam atayım sana benimde çok bilgim yok bu konuda

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…