2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim vazelin az bilinir ama pişiği 2-saatte tamammen keser
Aa vardı evde yarn sabah deneyeyim hemen
Kızlar yogurt mayalıcam yaa bi yogurt mayası lazım yapmam için evdeki markett yogurttan olurmu mayasinı nerden bulcam laktozsuz icim yogurt var bende sweetgirlcandy @meliyke M -Murphy

Kuzum o minik Yoğurtlar oluyor ya sade diye ismini unuttum ya onunla mayalayan gördüm de hiç denemedim. Kız konu komşun kimsen yok mu maya istesen

Reactions: Jou
Kızlar yogurt mayalıcam yaa bi yogurt mayası lazım yapmam için evdeki markett yogurttan olurmu mayasinı nerden bulcam laktozsuz icim yogurt var bende sweetgirlcandy @meliyke M -Murphy
Ben annemden almıştım ev yoğurdu ama geçen yoktu hazırla yaptım. Büyüyo marka maya aldım ama kullanmadım daha

Ooyyy baya etkilenmiş yaaa bianlık sey oldu oda düzelirr elbeett oanda oda korkmuş

Düzeldi bugün tüm gün mesai onaydı akvaryum istiyordu gittik geldik
bi tane peluş köpek balıgı vardı istiyor 320 tl guccucuk sey
Kuzu pişik olunca öyle yıkamaya başladım. Birde int de okudum alerjik olunca oluyormuş öyle.

yaaaa mustela kullanıyorum kızın poposu hem kırmızı kocada kızdı sen oglanda sudokrem kullanıodun neden vazgectın

Çok haklısin da şahsen ben yeni olduğum için pek samimi olduğum kimse yok

Yeni olunca biraz zaman alıyor
Ben çalıştığım.icin kimseyle içli dışlı olmamıştım alt komşuyl bile merhaba iyi aksamlardik işten doğum iznine ayrıldım simdi her an bir aradayız en büyük yardımcim

Canim bizim kızında öyle bende sudokre kullancam oğlumda memnundm ne diye mustela aldıysam
Bu arada bizim doktor ıslak mendil değil.pamuk kullan dedi ama mecbur kullanıyorum
Surekli yıkayabiliyorsun ne mutlu oğlanı hep yikardim kızımda olmuyor ya

Keyifçi desene valla şu zamana rahatlar bu zamana rahatlar diye diye büyütüyoruz bebeleri tek mi bakıyorsun sen de eğer öyleyse hiç kol dayanmaz
Tekim canım. Eşim sabah 6:30 akşam 7:30 çalışıyor. Anneme gidiyorum haftada 1 orda da yemek falan yiyorum işte ama çocuk hep bende. 5 10 dk sevip verirler hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…