2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim bizim kızında öyle bende sudokre kullancam oğlumda memnundm ne diye mustela aldıysam
Bu arada bizim doktor ıslak mendil değil.pamuk kullan dedi ama mecbur kullanıyorum
Surekli yıkayabiliyorsun ne mutlu oğlanı hep yikardim kızımda olmuyor ya
M -Murphy nasıl yıkıyorsunuz bacılar banyo hazırlığı bile yoruyor beni 🙈 gözümde canlandıramadım yıkama işlemini deyin hele bana bakayım 😁

5bucuk aylik olmak uzereyiz Ek gidaya baslamayi dusunuyorum ama sut urunleri alerjimiz var, yogurt veremicm alerjik bebiki olan anneler neler yaptiniz?
Bide tum annelere soruyorum hangi sebzeleri verdiniz simdiye kadar?
Ben patates havuç bezelye başladım, muz ve elma da verdim. Hatta bugün cicibebe bile verdim, biz atistirirken çok göz göz baktı yavrum dayanamadim😁

Kizlar desteksiz oturmaya başladimi sizinkiler benim oğlan hiç istemiyor ya oturmak 😑 surekli yatis pozisyonunda tembel
Bebeyatmaz var bende, onda duruyor yoksa desteksiz nerdeee.. gelişim hakikaten çok farklı yahu. Benim kızımı 5 aylik oldum kartıyla resim çekmiştim, desteksiz oturuyordu🙃
@Masal_Perisii kııız benim dana dönüyor artık işine gelince tabi çok cezbedici şeyler varsa😂😂😂
Bu defa da benimki dönmeyi unuttu. 4 aylıktan beri dönüyordu, videoları olmasa hayal gördüm diyeceğim ama 2 haftadır takip ediyorum dönmüyor, dönmeye çalışmıyor bile🤷‍♀️
Kiz sen kimsunn anamm 🙊
😁😁😁

Büyüyo ile mayalıyorum ben çok güzel oluyordu hiç ekşime olmadı daha. Sütaşın babymix ile deneyeceğim. İnternette de satılıyor ama tabi nasıl gelir bilmiyorum soğuk zincir olması lazım. Yaşadığın yerde migros varsa orda oluyor. Hatta şokta bile varmış yoğurt mayası
Migrostan alırızz birherşeyiii hic aklıka gelmedii illaki vardır yoğurt mayası diye büyüyo mu var bebe yogurdumu oluyo o

ay burası ıyı ya karsı sag sol her taarafa seslensem bulurum nerde o eskı mahalle kulturu dımı
Nerdee annemlerdede oyleydik ama cok yoktu
Esimin mahalle eski türden ve nerden baksan tanıyolar birbirlerini düşün bütün mahalle kınaya bille geldii servis ayarladılar çok kalabalıktı benim salon hiç beklemiyoduk😀😀

Düzeldi bugün tüm gün mesai onaydı akvaryum istiyordu gittik geldik
bi tane peluş köpek balıgı vardı istiyor 320 tl guccucuk sey

yaaaa mustela kullanıyorum kızın poposu hem kırmızı kocada kızdı sen oglanda sudokrem kullanıodun neden vazgectın
Hahahaha peluş köpek balığımı varmış yav😀

Sevmese bile saygı duyacak artik mecburen.gelini ve torununun annesisin artik.bu arada kimsenin kv si gelinine bayilmiyo hee bazi şeyler mecburiyet:))
Kız var ya kendi ailem diye demiyorum teyzelerim olsun annem anneannem olsun gelini el üstünde tutarlar oğullarından daha kıymetlidir. Ben ondan şok geçirdim yani. Benimki saygıda duymuyor 😂😂

Kızlar yogurt mayalıcam yaa bi yogurt mayası lazım yapmam için evdeki markett yogurttan olurmu mayasinı nerden bulcam laktozsuz icim yogurt var bende sweetgirlcandy sweetgirlcandy @meliyke M -Murphy
ben her çeşit maya denedim. toz maya denedim vivo marka, sıvı büyüyo marka bi de activia yoğurtla denedim. toz olanı sevmedim, ben beceremedim sanırım pek tutmadı. büyüyo ve activia aynı oldu tadı. ama büyüyo yu az koyunca da tutmadı. ben artık evde yoğurt kalmadıysa activiayla yapıyorum. 1lt süte, 1 küçük activia tam oluyor. sonra da kendi yaptığımla mayalamaya devam ediyorum.

Canim bizim kızında öyle bende sudokre kullancam oğlumda memnundm ne diye mustela aldıysam
Bu arada bizim doktor ıslak mendil değil.pamuk kullan dedi ama mecbur kullanıyorum
Surekli yıkayabiliyorsun ne mutlu oğlanı hep yikardim kızımda olmuyor ya
Valla kullanıyorum ıslak mendil. Gün aşırı banyo yaptırıyorum günde 2 3 defa da poposunu yıkıyorum

Doktor hiç kontrol etti mi normal kontrollerde? Bizim geçen ayki kontrollerde doktor orasına kadar baktı.

Kuzum açtı altını dün doktor kakasını yapmıştı 😂
M -Murphy nasıl yıkıyorsunuz bacılar banyo hazırlığı bile yoruyor beni 🙈 gözümde canlandıramadım yıkama işlemini deyin hele bana bakayım 😁

Ya aslında artık kolay oldu küçükken zorlanıyordum. Küvetini koyuyorum çeşmenin yanına su ahizesimi başlığımı her neyse onu tutuyorum iki dk da yıka çık valla kovayla falan uğraşamam :)

ben her çeşit maya denedim. toz maya denedim vivo marka, sıvı büyüyo marka bi de activia yoğurtla denedim. toz olanı sevmedim, ben beceremedim sanırım pek tutmadı. büyüyo ve activia aynı oldu tadı. ama büyüyo yu az koyunca da tutmadı. ben artık evde yoğurt kalmadıysa activiayla yapıyorum. 1lt süte, 1 küçük activia tam oluyor. sonra da kendi yaptığımla mayalamaya devam ediyorum.

He tamam activia Jou Jou genelde çoğu onla mayalıyor sade diye yazıyor falan

X