2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba Haziran anneleri... Allah nasip ederse insaAllah bende Haziran annesi olacağım. Birsey danışmak istiyorum size.. bebeğiniz dogdugunda banyosunu yaptırırken ısıtıcı kullandınız mı Haziran ayında?
Hayır kullanmadıkk en cok güneş alinan yerde banyosunu etmiştim ben salonda veya kızımın odasında banyoda yapcam dersen çok soğuk oluyor dersenki olur ama bem banyoda yıkasamda kullanmadım hemen yıkayıp çıkarıyordum genedel en çok salonda yıkadım camları kapatıp zaten oda derecesi 21le 23 arası yetiyo
Buzamanları gecen sene çok heyecanliydık simdi sizleri boyle görmek beni duygulandırıyo🥲
Rabbim kucağınıza sağlıcakla sorunsuz nasip etsin♥️

Hee uykusu mu tabii bende sıkılırımm oturmaktan allah razi olsun sabah uyanmış almira 10da eşim almış gitmiş salona bakmış oynamış kızla bennasıl uyumuşsam hic duymadım sessiz sesiz kızı alıp gitmiş saatt bi baktım 11 dedim aalla allaa bukız nasıl uyudu boyle bi baktım yatakta yok kocamda yok kızı almış gitmiş ben dinlenmiş oldum cidden dünden beri cok yorgundum ölü gibiydim gece de arada huysuzdu doğru düzgün dinlenemedim
M -Murphy :KK14: :KK14:

Hee uykusu mu tabii bende sıkılırımm oturmaktan allah razi olsun sabah uyanmış almira 10da eşim almış gitmiş salona bakmış oynamış kızla bennasıl uyumuşsam hic duymadım sessiz sesiz kızı alıp gitmiş saatt bi baktım 11 dedim aalla allaa bukız nasıl uyudu boyle bi baktım yatakta yok kocamda yok kızı almış gitmiş ben dinlenmiş oldum cidden dünden beri cok yorgundum ölü gibiydim gece de arada huysuzdu doğru düzgün dinlenemedim

11 mi off ne güzel valla ben istesem de fırsatım olsada asla o saate kadar uyuyamıyorum. Çok imreniyorum geç saate kadar uyuyanlara :) eşin ne güzel bakmış. Benim eşim alsa çocuğu bir şekilde uyandırıyor beni 😂 bazen uyumuş numarası yapıyorum dinlenmek için eheheh yoksa kızım annemiyi istiyorsun bak burada annen kızım deyip koyup yanıma kaçıyor 😂

11 mi off ne güzel valla ben istesem de fırsatım olsada asla o saate kadar uyuyamıyorum. Çok imreniyorum geç saate kadar uyuyanlara :) eşin ne güzel bakmış. Benim eşim alsa çocuğu bir şekilde uyandırıyor beni 😂 bazen uyumuş numarası yapıyorum dinlenmek için eheheh yoksa kızım annemiyi istiyorsun bak burada annen kızım deyip koyup yanıma kaçıyor 😂
Hahaha kocam bazen banada ediyo ben salona geliyorumm aaa bak annesi gelmis diyene akdar veriyo kucağima pustt kocamm :KK14:

Hahaha kocam bazen banada ediyo ben salona geliyorumm aaa bak annesi gelmis diyene akdar veriyo kucağima pustt kocamm :KK14:

Neden bakmak bu kadar zor geliyor bunlara yaw. Belki ayaklanıp derdini anlatabildikleri zaman rahat bırakabiliceğiz sanırım :)

Kızlar bir konuya açiklik getirmek istiyorum.hatirlayanlariniz vardir bir gece bebegimin gazi cok olmuştu,gece hep aglamakli geçmişti,ben de 1 çay kasigindan az muzdan şuphelenmiştim.kizlar bu daha sonra 1 gece daha oldu,gaz sikişmasi cok kotu oldu.sonra iyice düşunduk farkli ne olabilir diye,doktorla da konustuk.cunku muz hiç vermedim daha sonra,kan damlasında karar kıldık.doktor,kan damlasi hem gaz hem de kabizlik yapar dedi.ve şimdilik bıraktık.zaten ek gidaya da geçtigimiz icin sıkınti olmaz inş.not:ben kan damlasini hergun duzenli kullanmadim.duzenli 2-3 gun araliksiz kullandiğimda da bu sıkıntiyla karşilaştık.
Hangi kan damlasını kullanıyordun kuzum?

Neden bakmak bu kadar zor geliyor bunlara yaw. Belki ayaklanıp derdini anlatabildikleri zaman rahat bırakabiliceğiz sanırım :)
Onlarda yoruluyo nebielyim ben iş güç dışarda benimki hep ayakta günde 10bin adım atıyor malumm hakli ben uyusa oturup dinleneniliyorum ama o değil

Onlarda yoruluyo nebielyim ben iş güç dışarda benimki hep ayakta günde 10bin adım atıyor malumm hakli ben uyusa oturup dinleneniliyorum ama o değil

Ee benimki masa başı çokta yorulduğunu düşünmüyorum benim koca niye böyle 😂

X