2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız ciddi misin,seninki de 8 yas hee tesadüfe bak sen..buyuk olmasi bi yerde iyi nazin geçiyo ama bazen iyi olmuyo.mesela ben onunla taniştiğimizda 25 yaşindaydim 11 sene once,cok hareketli kipir kipirdim,o da olgun..ben hala biraz oyleyim o baya baya olgun.o konuda şeeeedemiyoruz fazla
Ayniyızzz benimki de şimarmıyım diye bise demezz etmezz ama severr yanii kafalarımız uyuşmazz pek buyüzden epey anlaşamayızz :KK70: bende 24 yaşında evlendim haha

Evett benim kocamdan ailesinden sevgi göremediği için bilemiyor zannediyodum ama kızını oyle seviyoki öyle opüyoki tamam dedim ailesine çekmemiş biyandan korktum dedim eşime kızını hep sev kokla öp dedim sevgi göster dedim oyle büyüsün kendini çaresiz hissetmesin dedim ama bak eşim annesine bikere sarıldığını bilmem görmedim hic ama annemle sarılır hep her gittigimizde her evde çıktığımızda sarılırr
Sen ilk torunumuydun peki genelde ilk torunlar daha çok sevilir ya hani

Ama ben değiştirdim ailemi şimdi oo bebişim derim babama sarılıp öper şakalaşırız birazda onlar uzak duruyor diye durmamak lazım. Demek ki kızıda öyleymiş. Eşinde baştan görmediği için o sevgiyi uzak duruyordur. İlk torun değildim kuzum son torunda olamadım ortanca durumları 😂
Bide benimki durup durup mama sandalyesini kemiriyo otururken:))

Onu Beliste çok yapıyor ya yapma kızım diyorum kaldırıyorum kafasını bu sefer yan tarafa tutunup kemiriyor 😂

Ayniyızzz benimki de şimarmıyım diye bise demezz etmezz ama severr yanii kafalarımız uyuşmazz pek buyüzden epey anlaşamayızz :KK70: bende 24 yaşında evlendim haha
Demek simarmayasin diye kiz benimki de :KK70: ben 25 yasinda tanistim ama evli deeeldik o zaman yl yapiodum ben,okul bitsin felan filan dedim,tez donemi bitmeyince evlendim:KK70:

• Komik
Reactions: Jou
Ama ben değiştirdim ailemi şimdi oo bebişim derim babama sarılıp öper şakalaşırız birazda onlar uzak duruyor diye durmamak lazım. Demek ki kızıda öyleymiş. Eşinde baştan görmediği için o sevgiyi uzak duruyordur. İlk torun değildim kuzum son torunda olamadım ortanca durumları 😂

Onu Beliste çok yapıyor ya yapma kızım diyorum kaldırıyorum kafasını bu sefer yan tarafa tutunup kemiriyor 😂
Hahahahah nesekii olsun ya allah başimizdan eksik etmesin onlarda bilmiyolar nasıl seveceğini napsınlarr

Hatirladim yaa o mama sandalyesini kemirme olayi 7.ayda felan geçiyodu.ama senin 7.ayindan bahsetmiyorum hee seninki erken doğmuş

Biz işte dayanamadıkkk 😀😀 sevdik evlendik puştlarlaaa iyi bi adama rastladık ama genedee :KK14:
Seninki de iyi benimki de iyidir kiizzz:)) kiz yok ben dayaniyodum evlenmeyecektim once kariyer diyodum,benimki beni tehdit etti. benimle evlenmek isteyecek kiz cok dedi.ya evleniriz ya da anneme soylerim bi kiz bulur 1 ay icinde yuzuk takarım dedi:KK70:

Seninki de iyi benimki de iyidir kiizzz:)) kiz yok ben dayaniyodum evlenmeyecektim once kariyer diyodum,benimki beni tehdit etti. benimle evlenmek isteyecek kiz cok dedi.ya evleniriz ya da anneme soylerim bi kiz bulur 1 ay icinde yuzuk takarım dedi:KK70:
Abooo görüyomusunn eniştemee bahhhh korkuttu senii sende sevdin adamını evlendinn demiii helal beeee :oha::oha:

Zor şartlardamı kizzz bende oyle benim ailemde öyle zor evlendim annem dinleseydi babannemleri falan ben evlenememiştim simdi diyolar iyiki evlendin bunla diye cok büyük konustular çok
Yaa bazen aileleri dinlemek gerekiyo ama herşeyide öngöremiyolar.iyi ki evlenmişin kizz:))
Ailem benim kariyer yapmami istiyodu,gerci ben de istiyodumda basiretim bağlandi :KK70:

• Komik
Yaa bazen aileleri dinlemek gerekiyo ama herşeyide öngöremiyolar.iyi ki evlenmişin kizz:))
Ailem benim kariyer yapmami istiyodu,gerci ben de istiyodumda basiretim bağlandi :KK70:
Hahahahaha enisteme bahh yavv görüyonmu neler diyeyy tehdit etmiş halbukii 😂😂😂😂 genede sukur memnunum yani iyiki diyorum hep

Hahahahaha enisteme bahh yavv görüyonmu neler diyeyy tehdit etmiş halbukii 😂😂😂😂 genede sukur memnunum yani iyiki diyorum hep
Yani bizimkisi risk almak..evlenince kotu yuzleri de ortaya cikabilirdi,aileler biz size dememiş miydik diyebilirlerdi.cok şukur gercekten..benim ailem eşimi cok sever,o da onlara sonsuz saygıli

• Muhteşem
Yani bizimkisi risk almak..evlenince kotu yuzleri de ortaya cikabilirdi,aileler biz size dememiş miydik diyebilirlerdi.cok şukur gercekten..benim ailem eşimi cok sever,o da onlara sonsuz saygıli
Iyikii olması gereken zaten esimide cok severler iyiki diyolar ama amaa o benim feys aşkımmmm🙊🙊🙊🙊🙊

X