2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Nasip yaa valla guzel..risk almişsin ama iyiki de almişsin o zaman:)
Ozamanlar feys işi vardı ilkkez oyle ettim nasil buluştum bilmiyorum arabasına bile bindim yanii asla da etmezdim demekki bana güven verdi ama tesadüfen tanıdık çiktı uzaktan bi tanıdığımızın bi akrabasıymış eşimler düğünde gördüler şok 🙊

Ozamanlar feys işi vardı ilkkez oyle ettim nasil buluştum bilmiyorum arabasına bile bindim yanii asla da etmezdim demekki bana güven verdi ama tesadüfen tanıdık çiktı uzaktan bi tanıdığımızın bi akrabasıymış eşimler düğünde gördüler şok 🙊
Aşk böyle bişey işte,gözun gormuyo hiç biseyi..bi de kucukmuşsun.kız ben de sevgiliyken 8 saatlik yol gittim kaç kere onun yanina gitmek için.evi vardi tek yaşiyodu.babam duysa evlatliktan reddederdi :KK70:

Aynı benmki. Normalde 2-3 saatte bir 5 dk emerdi. Şimdi saat başı versem sanki 4-5 saat aç bırakmışım gibi emiyor bir de çekiyor ki canım acıyor🙈 süt var ama ihtiyaçlarını karşılamıyor artık yeterince. ben de tadım yaptiriyordum sadece ama artık yrn itibariyle tattirdiklarimin karışımını corba olarak vereceğim. Pirinç unu eklesem mi acaba ya alerjen mi bilen var mı?
Pirinç unu falan öyle hemen belli olacak bir şey değilmiş. Sanırım gluten alerjisi olarak geçiyor o da hemen belli olmazmış ben direkt pirinç ekliyorum, tam pirinç unu aldım, irmik aldım unlar aldım bunları ekliyorum şimdilik

Yorganı tekmeleme sizdede var mı ya anasını ağlattı yorganın, örtünün içinde toplandı saçma sapan bişi oldu yorgan düzeltmekten valla yoruldum Yaaa 🥺

X