2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynı benmki. Normalde 2-3 saatte bir 5 dk emerdi. Şimdi saat başı versem sanki 4-5 saat aç bırakmışım gibi emiyor bir de çekiyor ki canım acıyor🙈 süt var ama ihtiyaçlarını karşılamıyor artık yeterince. ben de tadım yaptiriyordum sadece ama artık yrn itibariyle tattirdiklarimin karışımını corba olarak vereceğim. Pirinç unu eklesem mi acaba ya alerjen mi bilen var mı?
Yok herhaldee yapıyolardı

Yok bebegimm bugun benimki cok huysuzdu medense uyumadi hic 10da anca uyudu ve benim pilim bitti kocamda yapma dedi ugrasamazsın bende yapmadim yapamadım zaten

Buradaki arkadaşlar fırıncılardan hamur alıyor onla yapıyor pişiyi sende al onla yap 🤭

Yok bebegimm bugun benimki cok huysuzdu medense uyumadi hic 10da anca uyudu ve benim pilim bitti kocamda yapma dedi ugrasamazsın bende yapmadim yapamadım zaten
Benim annem kıymali yapardi yaa..hani ćiğ borek varya ondan degil de,onun biraz buyuğunu kiyma-sogan karistirip hamurun icine koyup kizartirdi,puf puf olurdu.gece sahurda yapardi kokusuna uyanirdim.ağlamiyorum,gözüme bışey kaçti:KK61:

Benim annem koymali yapardi yaa..hani ćiğ borek varya ondan degil de,onun biraz buyuğunu kiyma-sogan karistirip hamurun icine koyup kizartirdi,puf puf olurdu.gece sahurda yapardi kokusuna uyanirdim.ağlamiyorum,gözüme boşey kaçti:KK61:
Ooyyyy ne günlerdii demii ben hazır kahvaltıya kalkardım.sahura yer uyurdum hemenn benimde gözüme birşey kaçtı:KK61: dediğin çiğ börek gibi

Biliyorum annem cok yaparda eşim sabah kalkıpta gidip almazz şini hep kendim yapmışımdırr hamur için birşey değil hamur makinem varda yuvarlayıp kızartmak iş zaman alıyo

Bugün fırıncılara taktım eheheh hamur makinende varsa tabi almana gerek yok. Acıktım şimdi yaw pişi deyince uyuyayım en iyisi 🤤

Çocuk olmak güzeldi,şimdi o sıcakligi yaşatamiyoruz
Maaleseff bide ben ailemde şimarık sevgiyle büyümüşümdürr eşim le pek öyle şilap sılap değiliz yeri geldimi öper sarılır oda nadir annemin sevgisini hele hele halamın benim hep öpüşünü bile ozluyorum ben ailemde sevgiyle buyumusumdurr evlendim esimin ailesi hep soguk uzak mesafe sevgi yok birsey yok
Iyi yönüde karışma yok birşey demeleri yok kaynanam opüp sarılayıp öpeyim yok yanii evlendim ben cok zor alıştım bu aileye iyi bi aileye düştüm ama sevgisiz

Maaleseff bide ben ailemde şimarık sevgiyle büyümüşümdürr eşim le pek öyle şilap sılap değiliz yeri geldimi öper sarılır oda nadir annemin sevgisini hele hele halamın benim hep öpüşünü bile ozluyorum ben ailemde sevgiyle buyumusumdurr evlendim esimin ailesi hep soguk uzak mesafe sevgi yok birsey yok
Iyi yönüde karışma yok birşey demeleri yok kaynanam opüp sarılayıp öpeyim yok yanii evlendim ben cok zor alıştım bu aileye iyi bi aileye düştüm ama sevgisiz
Bu eşinden dolayi olan mecburi akrabaliklar genelde boyle oluyo heralde.sicaklik yok.benimkilerde iyidir ama sicak değiller.ne kadar zorlandiğini tahmin edebiliyorum.
Benim eşim benden 8 yaş buyuk o yuzden ona nazim cok geçer,yeri gelince sarilir ağlarim.ama evde iş yapmaz o da:KK70:

Bu eşinden dolayi olan mecburi akrabaliklar genelde boyle oluyo heralde.sicaklik yok.benimkilerde iyidir ama sicak değiller.ne kadar zorlandiğini tahmin edebiliyorum.
Benim eşim benden 8 yaş buyuk o yuzden ona nazim cok geçer,yeri gelince sarilir ağlarim.ama evde iş yapmaz o da:KK70:
Ay guldurdun beni aglayacaktım az kalsın
Benimkide 8yaş buyük kızzz benden bende cok trip atarım naz ederim bugune kadar ençok benim nazımı çekti😂😂😂😂

Hahahha bencede uyu erken kalkcan sen😃😃
Dimi haklısın🥺

Ne güzel benim ailem çok iyidir ama ailesinden sevgi görmediği için bizi nasıl seveceklerini bilmiyorlardı. Oyüzden hep sevgiye açtım açıkcası. Ne güzel sen sevgiyle büyümüşsün. Tek istediğim yaşadığımı kızıma asla yaşatmamak mutlu bir çocukluğu olsun istiyorum umarım başarabilirim 🙏
Benimki de ögrenecek zaaar ins :KK70:

Yedikçe öğreniyorlar kuzum öğrenir tabiki:)

Dimi haklısın🥺

Ne güzel benim ailem çok iyidir ama ailesinden sevgi görmediği için bizi nasıl seveceklerini bilmiyorlardı. Oyüzden hep sevgiye açtım açıkcası. Ne güzel sen sevgiyle büyümüşsün. Tek istediğim yaşadığımı kızıma asla yaşatmamak mutlu bir çocukluğu olsun istiyorum umarım başarabilirim 🙏

Yedikçe öğreniyorlar kuzum öğrenir tabiki:)
Evett benim kocamdan ailesinden sevgi göremediği için bilemiyor zannediyodum ama kızını oyle seviyoki öyle opüyoki tamam dedim ailesine çekmemiş biyandan korktum dedim eşime kızını hep sev kokla öp dedim sevgi göster dedim oyle büyüsün kendini çaresiz hissetmesin dedim ama bak eşim annesine bikere sarıldığını bilmem görmedim hic ama annemle sarılır hep her gittigimizde her evde çıktığımızda sarılırr
Sen ilk torunumuydun peki genelde ilk torunlar daha çok sevilir ya hani

Ay guldurdun beni aglayacaktım az kalsın
Benimkide 8yaş buyük kızzz benden bende cok trip atarım naz ederim bugune kadar ençok benim nazımı çekti😂😂😂😂
Kız ciddi misin,seninki de 8 yas hee tesadüfe bak sen..buyuk olmasi bi yerde iyi nazin geçiyo ama bazen iyi olmuyo.mesela ben onunla taniştiğimizda 25 yaşindaydim 11 sene once,cok hareketli kipir kipirdim,o da olgun..ben hala biraz oyleyim o baya baya olgun.o konuda şeeeedemiyoruz fazla

X