2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tivibu geçmiş bölümleri izlemek çok güzel oluyor
Isteeee ondan dizilerimi kaçırmıyorum sayesinde vallahaa büyük rahatlık sadece sinemaları cok eski izlenmiş şeyler bile paralı izlemiyorum bile laptoptan aynısını bedavasını izlerim.yanii
Ama siquid gameyi bekliyorumm bi gelse 2ci sezon artik

Bende Müge anlıyı izliyorum onda geç kaldığım zaman geriye alıp izliyorum eheheh

Merhaba aynı durumdayız polip vardı histeroskopi oldum 2 ay sonrasından hamile kaldım ve düşük yaşadım kürtaj oldum 7 ay oldu hala hamile kalamadım tüp bebek yaptırdım tutmadı ilk negatif oldu moralim çok bozuldu şimdi tekrar histeroskopi olacağım. İnşallah gebeliğiniz sorunsuz bir şekilde devam eder

Bu arada kızlar yürüme aşamasında kollardan tutup yukarı kaldırarak değil omuz hizasında tutmalıymışız çocukları. Görseli vardı bulunca atarım
Evet kuzum omuz hizası öneriliyor bende aylar önce instagramda karşıma çıkmıştı. Belki kaydetmişimdir bende boş kaldığım bir ara bakayım.

Çok teşekkür ederim tatlım YunSev sen yinede doktoruna sorarsın calpol süresini, olmadı böyle bir seçenekte var aklında olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…