2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız ben yapamadım sadece 1. Ay ve 41. Gün oda 45. Gün mü ne yaptım ikisini aynı anda hahahahahah YunSev YunSev 🤣🤣🤣
Aaa kuzum yap çok güze hatıra kalıyo. Bn hele ilk kızda bir gün boyunca uğraşıyordum . Atıyorum kırmızı başlıklı kız yapıyorum oradan oluştur kıyafet ayarla fln . Tabi o zmn boş olunca uğraş dur 😂 şimdi giydir anı küpü koy hop Çek . 1yas doğum gününde film şeridi şeklinde kullanmıştım . İnşallah bunlari da öyle kullanmayı düşünüyorum

Abi ne zaman yatsam bizim kiz uyanıyor
İster erken uyusun ister geç
İster erken yatayım İster geç istisnasiz
Tam daldım emzirmeme aç olmamasına rağmen uyandı
Hissediyor sanırım anam uyudu hareket zamanı diye 🙈 Bir yol bulmak lazım sende böyle çok yıpranıyorsun 😥 Doktora hiç bahsettin mi bu durumdan?

Aaa kuzum yap çok güze hatıra kalıyo. Bn hele ilk kızda bir gün boyunca uğraşıyordum . Atıyorum kırmızı başlıklı kız yapıyorum oradan oluştur kıyafet ayarla fln . Tabi o zmn boş olunca uğraş dur 😂 şimdi giydir anı küpü koy hop Çek . 1yas doğum gününde film şeridi şeklinde kullanmıştım . İnşallah bunlari da öyle kullanmayı düşünüyorum
Yaaa gerçekten çok güzel bir şey istiyorum ama olmuyor 🙈 6. Ayı inşallah yapacağım 👍

Yap yap walla bak daha gelmiyo bu günleri 🙃 yarın bence yap . Çok özel bişe yapmana gerek yok yanı elinde ne varsa. Ani küpü en pratiği bence koy yanına tamam
Renkli toplar vardı bir onla birde küple yapayım. Yarın pazar var yoğun program pazar ya da salı yapayım tam 6. Ay dolmuş olucak salı günü 😁

Ay kızlar 1-2 haftadır bu tarz şeyler yapmaya başladı. Hele şu son 1 haftadır çok sık yapıyor sıpa 🙈 2 gündür sol tarafım emzirirken ağrıyor. Bu durumda olan varsa post olarak paylaşılmış bende şimdi bakıcam 😀

X