2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uyuyo teyzesi dün gece 3.5ta kalkıp konser verince bize bugün erken uyudu geceye enerji topluyor yine almira minnokum napıyor
Essekk sıpaaa hahaha
Sorma kuzu geceden beri huysuz benim almiroş
6da uyudu ama ağlayarak uyanıyo gozleri kapalı diş geliyo herhalde acayip uykusuzum çay içecem yalı çapkını dizim.var

Essekk sıpaaa hahaha
Sorma kuzu geceden beri huysuz benim almiroş
6da uyudu ama ağlayarak uyanıyo gozleri kapalı diş geliyo herhalde acayip uykusuzum çay içecem yalı çapkını dizim.var
He bende çayı koydum maç izliyorum kore maçı birde eşim saolsun:) ya ara ara yapıyor onu minnoklar bizimki yapıyor bazen. Anam şu diş geleydi sen minnoktada hala bişey yok dimi.

Reactions: Jou
He bende çayı koydum maç izliyorum kore maçı birde eşim saolsun:) ya ara ara yapıyor onu minnoklar bizimki yapıyor bazen. Anam şu diş geleydi sen minnoktada hala bişey yok dimi.
Yok vallahii yaaa bi patlasaa artıkk
Evet azöncebende maalesef izliyodum koltukta sıyırmış uyudu biraz kociş bende dedim senin uykunumu izlicem özelliklede maç açıktı ben boşbos bakıyorum

Yok vallahii yaaa bi patlasaa artıkk
Evet azöncebende maalesef izliyodum koltukta sıyırmış uyudu biraz kociş bende dedim senin uykunumu izlicem özelliklede maç açıktı ben boşbos bakıyorum

Ahahaha oda iyiymiş bende dizi izleyelim netfilixde dedim hemen maçlara baktı saar 10dada başka maç varmış :) sen hiç netflixe bakmıyor musun :)

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…