2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Fiziksel gelişim basamağı aslında doktorlar da diyor.Koltuk altından tutarak bastırın kasları gelişsin diye.
cocukludunyam diye bir site var haftalık oynayabileceğiniz oyunlar vs var cocugun aylık gelişimine yonelik tavsiye ederim kızlar.

Herşey zamani gelince oluyo canim,hizlandirmak icin yardim edenler var ama asil etken çocuğun istekli olmasi ve anne babanin hareketli olmasi ya da olmamasi genetik en buyuk etken

Şükür sağlıklilar ve zamanı gelince yürüyecekler
Takip edilmesi gereken şeyler tabiki var misal doktor sordu ayaklarının üstüne basabiliyormu evet dedim ama erken geç yürüsünlerde

Şükür sağlıklilar ve zamanı gelince yürüyecekler
Takip edilmesi gereken şeyler tabiki var misal doktor sordu ayaklarının üstüne basabiliyormu evet dedim ama erken geç yürüsünlerde
Aynen erken ya da geç yurumeleri sorun değil.
Kızzz bak ahanda şuraya yaziyorum.mayis ayinda forumdaki bazi bebekler desteksiz yuruyecek,yurumeyenlerin analari telaşlanacak vs...ama bunun 16 aya kadar zamani var acele etmeye gerek yok.

Öyle bir siteye ihtiyacım vardı hemen bakıyorum saol canım,

Kesinlikle kuzu
Benim oğlan yaşına girdi öyle yürüdü
Hic kafaya takmadım hala.yurumedi cocuk diye
Gorumcemin kizi ile oğlumun arasında 2 Ay var kizce 8 aylık yürüdü düşün
Ogluda 10 aylık yürüdü
Anne babanın çocuğa verdiği rahatlık çocuğun karakteri hepsi etken biz pimpirikliyizfir aman düşersin aman dikkat oglum emeklerken elleriyle kontrol eder ole ilerlerdi

Kizzz yemek yapmadim yaa..bugun çok tembelim niyeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…