2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay banada öyle diyecek zamanları görebilecek miyim hamileykende eşim hep aşeriyordu zaten :)) merak ettim bozayı bir gün deneyeceğim

Aksam karnımız acıkır gb oldu koca tost yaparım dedi yapmadi usendi sonuç evdeki tüm abur cuburu patlattık
Çekirdek gofret çikolata en son muz yiyorduk

Ay banada öyle diyecek zamanları görebilecek miyim hamileykende eşim hep aşeriyordu zaten :)) merak ettim bozayı bir gün deneyeceğim

Benim kocada kilo aldı ama benimle dalga geçmekten yinede vazgeçmiyor
Çocuğun yatağından inmeye çalışıyorum tabi debeleniyorm anana müsade et cocum birazdan inmeyi başaracak diyor

Mama sandalyesi oyuncağı bakacağım bende.. Oğlancığım ufacık kaldı sandalyenin içinde

Aman yesin de uyurken uyanikken farketnez, masallah masallah yesin minnos

Ben anlayamiyorum yani ne ara doyucak 5dk da ne icicek, 4-5 bez cikiyo gunde, en az 6 diyo heryerde ama 6 yok
Doyar canım doktor bana 4-5 çıkarıyorsa yeterli dedi. Eskisi gibi yavaş değiller kuvvetli çekiyorlar sürü.. İçin rahat etmiyorsa doktora sor benzer şeyler söyleyecektir.

Kızlarrr gıdaya başlayanlar ilikli kemik suyu yaptınızmı

Benden başka kimsede yok burda nasil insanlarsınizzz
Ek gıdaya mı başlıyorsun
Vefa nınkinden all ondan başka meşhur değill o daha meşhurdur

Baktım da yok burada kuzum boza
Aksam karnımız acıkır gb oldu koca tost yaparım dedi yapmadi usendi sonuç evdeki tüm abur cuburu patlattık
Çekirdek gofret çikolata en son muz yiyorduk

Maşallah ahahaha yarasın diyeyim mi
Benim kocada kilo aldı ama benimle dalga geçmekten yinede vazgeçmiyor
Çocuğun yatağından inmeye çalışıyorum tabi debeleniyorm anana müsade et cocum birazdan inmeyi başaracak diyor
He işte aynı benim ki. Ama bende fırsatını bulduğum anda söylüyorum lafı artık demiyor

Ek gıdaya mı başlıyorsun

Baktım da yok burada kuzum boza

Maşallah ahahaha yarasın diyeyim mi

He işte aynı benim ki. Ama bende fırsatını bulduğum anda söylüyorum lafı artık demiyor

Vallahi yaramasin kiz

Bende bir ara kilosuna takılıyordum tekrar başlama.zamanj gelmiş:)

Azcık alışsın babayada kuzu sırf memeden de bu yüzden vazgeçtim sallıyor ayağında mis
Bizde baba uzun süre almıyor kuzum en azından eşin alıp ilgileniyor senin.. Benimkinin hep bahanesi var. Yemek yedim mideme baskı oluyor, işten geldim uykum var, işten geldim açım, işe gitçem yatıcam vs vs vs ya da alıyor biraz tutuyor sonra al annesi seni istiyor, emmek istiyor bene veremezse anneme veriyor

yaa her zaman beklerim canım görüşüp tanışırız inşallah çok güzel olur.
Ben de Buca da bi okulda çalışıyorum gaziemirden gelip gidiyorum. Kv ler fln hep Buca da. İzmir güzel şehir kuzum evet ama su koku olayını bi çözseler

Kızzzz ben senelerdir kar göremiyorum Fethiye de Ama slow birkaç parçam var dinlemeyi sevdiğim onları dinlerim kesin

Oyy hadi ya ins canım. Ya büyükler atlatıyor artık bebeklere zor oluyo.
Ver bende dün geceden beri çok fenayım walla belim de kopacak zaten . Üşüme bas ağrısı Allah ım diyorum bugün çabuk geçsin. Bebekle yatılmıyor da terleyemiom

Evettt ya asıll orası şahanee bide üstüne leblebii koyuluyomuş gitmek nasip olsa
Evet İstanbul’da çoğu yer leblebili verir. GOP ta Roma pastanesi var orası vs leblebili veriyor. Bende vefaya 2-3 sene önce gittim ama kapalıydı. Bizde yan dükkandan sahlep içtik

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…