2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gece boyu epeyy yorgun geçmis

Nekadar yapcan peki tarif ver bakemmmm
Kasaptan ilikli kemik alacağım bir parça kırdıracağım onu. İki parça da pöç eti hepsini düdüklüye çizgiye kadar su koyup vercem coşkuyu en kısıkta 2-3 saat pişiririm, altını kapattiktan bir saat sonra da kapağını açarım. Ben çiğ köfteci arkadaştan sos kapları aldım onlara koyup önce buzdolabında soğutup sonra buzluga atacağım. Kimisi defne yaprağı soğan havuç vs de koyuyor ama ben sade yapacağım şimdilik.

Kuzu al mutlaka danalar ilaçlı oluyormuş onun için küçükbaş öneriyorlar

Parçalı buz kaplarına koyup saklasan daha iyi olur. Aksi taktirde ince plastik kaba tamamen sogumadan (mecbur akiskan olmasi lazim) koyacagin icin iliklere plastik kokusu sinecektir. Daha onceden başıma buna benzer bir sey gelmişti çöp olmuştu yemegim

Iyimiş canım

Benim adam geçenlerde bana dikkatlice bakmış. Sen kaç kilosun baya zayıf gözüküyorsun dedi Strese girdi çünkü çok kilo aldı bir türlü veremiyor nedenini tahmin edin Emzikli olan benim yiyen eşim bu işte terslik var

Boza sahlepin daha koyu kıvamlısı ve daha tat olarak ekşimsi hali gibi düşün leblebi ve tarçın dökülüpte içilebiliyor

Yaaa cevabı dün yazdım bebek uyumadı atamamışım şimdi iş yerinden atıyorum

Ay banada öyle diyecek zamanları görebilecek miyim hamileykende eşim hep aşeriyordu zaten :)) merak ettim bozayı bir gün deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…