2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay banada öyle diyecek zamanları görebilecek miyim 😍 hamileykende eşim hep aşeriyordu zaten :)) merak ettim bozayı bir gün deneyeceğim 😋

Aksam karnımız acıkır gb oldu koca tost yaparım dedi yapmadi usendi sonuç evdeki tüm abur cuburu patlattık
Çekirdek gofret çikolata en son muz yiyorduk 😂😂🤩

Ay banada öyle diyecek zamanları görebilecek miyim 😍 hamileykende eşim hep aşeriyordu zaten :)) merak ettim bozayı bir gün deneyeceğim 😋

Benim kocada kilo aldı ama benimle dalga geçmekten yinede vazgeçmiyor
Çocuğun yatağından inmeye çalışıyorum tabi debeleniyorm🤣🤣🤣 anana müsade et cocum birazdan inmeyi başaracak diyor 😂😂😂

kuzu ole destek mnderı dedıgıme bakma tel kızın yanında nınnı çalıyor sana gönderırım
bıde benımkı ılk 2 gun kafasını tutamıyodu kafa one kayıyordu sımdı alıstı baya mutfakta yanımda ızlıyor oyalayaçak seyler koyuyorum onune
oğlandada dırek ıçtım deneyebılırsın aslında
Mama sandalyesi oyuncağı bakacağım bende.. Oğlancığım ufacık kaldı sandalyenin içinde 🙈

Aman yesin de uyurken uyanikken farketnez, masallah masallah yesin minnos

Ben anlayamiyorum yani ne ara doyucak 5dk da ne icicek, 4-5 bez cikiyo gunde, en az 6 diyo heryerde ama 6 yok
Doyar canım doktor bana 4-5 çıkarıyorsa yeterli dedi. Eskisi gibi yavaş değiller kuvvetli çekiyorlar sürü.. İçin rahat etmiyorsa doktora sor benzer şeyler söyleyecektir.

Kızlarrr gıdaya başlayanlar ilikli kemik suyu yaptınızmı

Benden başka kimsede yok burda nasil insanlarsınizzz🥺🥺🥺🥺
Ek gıdaya mı başlıyorsun 😍
Vefa nınkinden all ondan başka meşhur değill o daha meşhurdur

Baktım da yok burada kuzum boza
Aksam karnımız acıkır gb oldu koca tost yaparım dedi yapmadi usendi sonuç evdeki tüm abur cuburu patlattık
Çekirdek gofret çikolata en son muz yiyorduk 😂😂🤩

Maşallah ahahaha yarasın diyeyim mi 😂
Benim kocada kilo aldı ama benimle dalga geçmekten yinede vazgeçmiyor
Çocuğun yatağından inmeye çalışıyorum tabi debeleniyorm🤣🤣🤣 anana müsade et cocum birazdan inmeyi başaracak diyor 😂😂😂
He işte aynı benim ki. Ama bende fırsatını bulduğum anda söylüyorum lafı artık demiyor 😂

Ek gıdaya mı başlıyorsun 😍

Baktım da yok burada kuzum boza

Maşallah ahahaha yarasın diyeyim mi 😂

He işte aynı benim ki. Ama bende fırsatını bulduğum anda söylüyorum lafı artık demiyor 😂

Vallahi yaramasin kiz 😂😂

Bende bir ara kilosuna takılıyordum tekrar başlama.zamanj gelmiş:)

Azcık alışsın babayada kuzu sırf memeden de bu yüzden vazgeçtim sallıyor ayağında mis
Bizde baba uzun süre almıyor kuzum en azından eşin alıp ilgileniyor senin.. Benimkinin hep bahanesi var. Yemek yedim mideme baskı oluyor, işten geldim uykum var, işten geldim açım, işe gitçem yatıcam vs vs vs 🤣 ya da alıyor biraz tutuyor sonra al annesi seni istiyor, emmek istiyor bene veremezse anneme veriyor 🙈

Boncuk000 Boncuk000 ben de ege üni mezunuyum. Üniversite sonrası çalışma hayatı falan evlenene kadar 8 sene izmirde yaşadım bornova sonra buca. Kardeşim bucada hala, çok sık gelirdik normalde bir yıldır gelemedik çok da özledim:KK43: ne güzel bir şehirde yaşıyorsun 🥰 bir gün gelebilirsem belki görüşürüz🌸
☺️🙏🏼🥰yaa her zaman beklerim canım görüşüp tanışırız inşallah çok güzel olur.
Ben de Buca da bi okulda çalışıyorum gaziemirden gelip gidiyorum. Kv ler fln hep Buca da. İzmir güzel şehir kuzum evet ama su koku olayını bi çözseler 😅🙈

O zaman baya fark eder canın 😍

Eveett bendesin :) karda hangi şarkıyı dinliyorsun peki :)

Demekkş dönemler bile aynı. Ben dün tarhana verdim kemik suyunda içine şehriye nane birazda sarımsak koydum çok sevdi. Bakalım senin minikte sevecek mi😍
Kızzzz ben senelerdir kar göremiyorum Fethiye de 🤣 Ama slow birkaç parçam var dinlemeyi sevdiğim onları dinlerim kesin 😍

Ay oğlum aksam söyledi anne 2 arkadaşımın ateşi çıktı dedi dedim yandık
Sonra eşim dedi h sonu eşimin yigsnin 1 yas d günü vardı korka korka gittim sonuç ınfluanza ymis okula giden ablasının
Abiden geçmedi inşallah Bunuda atlatırız:KK43:
Oyy hadi ya ins canım. Ya büyükler atlatıyor artık bebeklere zor oluyo.
Ver bende dün geceden beri çok fenayım walla belim de kopacak zaten . Üşüme bas ağrısı Allah ım diyorum bugün çabuk geçsin. Bebekle yatılmıyor da terleyemiom

X