2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahahaha aynı kocammm oyuzden elleme diyorum o iş bende diyorum getirme çocuğu diyom

Hahahahahaha cano ya kociş boza almış ayran kutusu kadar açıp içicen 1 bardak kadar bu adam ayarımla oynuyor tam diyet yapıyorum bozduruyo beni yav

Kız benimki de aynı hem kilo ver diyor hemde tam diyete başlıyorum bakıyorum elinde tatlıyla geliyor sonra niye yemiyorsun diyor

Kız benimki de aynı hem kilo ver diyor hemde tam diyete başlıyorum bakıyorum elinde tatlıyla geliyor sonra niye yemiyorsun diyor
Hahahahahahaha ayyy alem bu adamlar ciddenn yavv aldı yemesem olmazz ziyann olur kendi icmey tuturdu sana aldım diyo niye içmiyon diyo busefer oyyyy bennn neeeeddeemmmm

Tabiki isterim tanışmak
Gümüşhane’ye felan gidiyor musunuz ben tam bir Karadeniz fanıyım özellikle Rize

Hahahahahahaha ayyy alem bu adamlar ciddenn yavv aldı yemesem olmazz ziyann olur kendi icmey tuturdu sana aldım diyo niye içmiyon diyo busefer oyyyy bennn neeeeddeemmmm

Kız kocişinde emziriyorsun diye seni düşünmüştür iyi gelir diye :)

Reactions: Jou
Benimkinin içmesi şöyle düzeldi uyurken içiyor. Zaten 2 aydır böyleydi şükür içiyor bu şekilde

Ayyy yıkıldım yaaa aynı benimki haaa o da ıh dese alıp kaldırıyor

Valla kaçıyor kız yavrum gözü kapalı bi o yana dönüyor bi bu yana dönüyor uykuya dalmaya çalışıyor yarım saattir büyüsün anlatacam hepsini kızım sana neler etti diye
Hahahahaha yavrumm yaa benimkide zor uyudu nedense hıı hıı diyo sallarken kendi kendine soyleniyo resmenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…