2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar benim kız 2 3 gündür kucağımda değilse her şekilde mizmiz bir inlemeli ses çıkarıyor
Uykusu olunca yapıyordu ama bu ara sanki herseye yapıyor
aynii. cumartesi den beri fenaydi. kucakta bile mizirdandi. baktim da ataktaymisiz yine 😒 bi bitmedi. bugun bi tik daha iyi ama neyseki
Ya bizim kiz hiç yüzüstü yatmıyor
Hatta sırtüstü bile istemiyor
Bu aralar sürekli yurume eğiliminde kendini asaya suruyor
benim oglusun da sevdigi tek sey ayaklarini yere basmak. yattigi yerden kaldirirken de ok gibi yapiyo kendini ayaklari yere yapistiriyo 😂 bizimkiler emeklemeden yurucek heralde.

Kalıbıyla da alakalı olabilir kuzum . Bana da ark hediye getirmişti HM tulum bugün giydirdim bacakları kasti olmadı üst güzel ama alt taraf çok dar.
Millet çılgınca aliyo ya 🙈biz genelde ablamızın küçükleri bi de hediye gelenlerle devam 🙃
Ay birde lcwadan 2,5 togluk uyku tulumu almıştım aylar önce büyük kışa giyer diye 16-19 derecede giydiriliyormuş o 🤣 yeniden uyku tulumu almam gerekecek artık üstünü açmaya başladı sıpa 😁

Aaaaa benim bebem 🤣 atak haftasındayız sanırım. Kız geriden geliyorum ama cvp yazınca senin yazdığını gördüm 😁

Ahhaaha bana da ole oluyor 😀
Yani o tiz sesi bitti daha naif bir inleme sesi çıkartıyor 😀
Neyse uyudu suan bende rezene mi yudumluyorum ses çıkarmamak lazım birazda dinlenmek bide migren i tuttu sabah midem fln bulandı çok kötü oldum

aynii. cumartesi den beri fenaydi. kucakta bile mizirdandi. baktim da ataktaymisiz yine 😒 bi bitmedi. bugun bi tik daha iyi ama neyseki

benim oglusun da sevdigi tek sey ayaklarini yere basmak. yattigi yerden kaldirirken de ok gibi yapiyo kendini ayaklari yere yapistiriyo 😂 bizimkiler emeklemeden yurucek heralde.

Ay sorma ne atakmis ya bugünde sabah aşı olduk ates yapmaz dediler ama 4 Ay asida ates olmustu tetikdeyim

Vallahi bencede emeklemeyecek kucagimdayken bile ayaklar ileri ileri gidiyor, 😀

Canım akşam üzeri eşim gelince dr a götürdük çünkü tel ışığıyla boğazına baktım arkada kızarıklık vardı bi de dilinde kırmızılık . Boğazı şişmiş antibiyotik verdi 🥺 bi de diline sürmek için ilaç .
Karin bölgesinde de bi kırmızı döküntüler oldu bugün . Bn 6.hastalıktan şüpheleniyorum ya.
Geçmiş olsun canım kızın nasıl oldu

X