2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geçmiş olsun canim cok iyi yapmissin en azından rahatlar yavrum kiyamam ya
Ay inşallah 6.hastalık değildir çok varmış oda
Walla dr öyle bise demedi ama bnm şüphem o yönde ya da ablasından el ayak ağız geçti. Ya inş rahatlar kuzum. Walla onlar iyi olsun da evde sıkıldım bunaldım yok daha da demem

Emziriyorum ama tabi acıkıyorum fecii oyle diyet yapmıyorum 5 şe kadar yiyorum az az ondan sonra hicbise yemiyorum zaten erken uyuyorumm oyle yani canım ben 77 kiloyum basen ve popo
Hımm anladım kuzum . Biz akşam yemeği geç yioz ya. Kız nasıl erken yatıon maşallah walla uyku konusunda rahat bebis galiba

Reactions: Jou
olsun kuzum niyet önemli boşver takılma temizliğe rahatına bak ya o bi şekilde olur . Oturunca da bitmez ki kuzum oyalanmak istiyo çabuk sıkılıyorlar fln. Bizimki de kucakta gezmeyi çok seviyo.
Aman çıkma boşver walla ortalık çok fena. Bak bize abladan geldi hastalık. Okullar boşmuş zaten herkeste de aynı şikayetler özellikle boğaz ağrısı

Ay birde lcwadan 2,5 togluk uyku tulumu almıştım aylar önce büyük kışa giyer diye 16-19 derecede giydiriliyormuş o yeniden uyku tulumu almam gerekecek artık üstünü açmaya başladı sıpa
Doğalgazı çok açmayın malum baya yüksek fiyatlar bi de onların tog una göre içine ne giydireceğim hangi ısıda kullanacağın listesi var kuzum ona bakıp al bi dahakine. Ya da bunu bi dene, çok kalınsa içine sadece çamaşırını giydir ya kıyafet giydirme

Walla dr öyle bise demedi ama bnm şüphem o yönde ya da ablasından el ayak ağız geçti. Ya inş rahatlar kuzum. Walla onlar iyi olsun da evde sıkıldım bunaldım yok daha da demem

Vallahi öyle bizim buyukkde 10 gündür hastaydı domuz gribi oldu muhtemelen ondan önce güneş oldu 15 gün boyunca hastalıklar dedim bi daha şikayet etmeyeceğim yeterki iyi olsunlar uyumuyor diye kiziyordum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…