2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay yavrum
Belki uykusu vardı agladi kuzu genel olarak huysuzsa doktora götürürsün ins bisi yoktur kuzunun
Ya walla dr a da pek götürme taraftarı değilim her yer mikrop zaten. Perşembe fln aşıya gitcez çok girip çıkmış olacak .
Çok uykusu var zaten gece kötüydü uykusu. Gözler gidiyo ama dalarak da uyumuyo

Kız bazen bende öyle oluyorum. Giremiyorum buralara evin işi bile yetişmiyor Benimkide tv kumanda telefon be bulursa saldırıyor
Evet kuzu benim gerçekten işim de bitmiyor Yekta uyurken fakan hemen ev işini yapmaya çalışıyorum bide uygulaması olsa şuranın sürekli girerim böyle google dan giriyorum sürekli. Yandık ki ne yandık artık keşifteler

Aen oraya kilonu yaz,daha kolay
Beybiimmmmm ben regl olmuşumm bende diyorum dünden beri tayt giydim ne bu ağrı 1 ay gecikmenin sonunda regl oldum acaba sıktığı içinmi oldu yanii buhafta bana diyet yalan oldu bence ben buhafta yemegee devam edeyim akşama çay çekirdek falan

Sıktığı icin olmazsın kizzz:)) kız devam et ne guzel işte ödemlerini daha kolay atarsin bu hafta içinde canısı sen bilirsin yaa şaka yapiyom tabi kendini sen daha iyi tanırsin:))

Reactions: Jou
Bak hele bak bahaneye bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…