2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
dönuş yapcam bu konuda,benim.muhakkak kilo vermem gerek yoksa kışlıklar olmayacak,dolabimi buyuk beden doldurmak istemiyorumm

Hahahah hadi bakalım kızlar yapabilirsiniz ben size güveniyoğğruum

Bende tadımlık veriyorum 1 yemek kaşığı kadar 7sinde gitcez ek gıda için beslenme listesi oluşturcak ona göre devam edicez inşallah. Trabzon hurması verdim dün azcık sabah kaka yaptı
Büyük rahatlık ek gıda benim için valla
Trabzon hurması baya bagırsak çalıştırıyor

dönuş yapcam bu konuda,benim.muhakkak kilo vermem gerek yoksa kışlıklar olmayacak,dolabimi buyuk beden doldurmak istemiyorumm

Diyet muhabbetinizi elimdeki ay çöregini kemirirken okudum, sonra ay çöregine baktim ve nerelerime gidip yağ olarak eklenecegini dusundum, bi tur pisman oldum, sonra kalanini yedim

Benimde acilen diyete girmem lazim, dediginiz gibi kişliklarim olmuyor yazliklarim olmuyor hicbsey olmuyooor, dogumdan sonra 4 kilo almayi basarmisim nasi basardiysam, gerci iyi yedim, baya yedim, yattim kalktim yedim

Biz yeni annelerinki duygusal açliktan ve kaygilarimizdan kaynakli bence.kaygı insana yedirir canim

Hahahahahahahah ayy düşundüm.biara dedim biri gelecek bogazında kalacak yemeğiii

Cidden benimde olmuyoyaaa cıvdıvıcaamm artıkkk bende senin gibi yattım kalktım yedim dun katmer ettim löplöp yedimm

Maşallah ya
Güneş zor evet çok ilgi istiyor o yüzden abi isyan ediyor
Gecennhic halim yok güneşi uyuttum.abisihlr 1 saat oyun oynadık

Yok kuzum eşimle gittik geldik
Tek ne mümkün 2 çocukla havalarda soğuk yaz olsa bir ihtimal oda yakin mesafeye
Aynen uykusuzluk uykusuzluk getiriyor

HM çok iyi oluyo canım kesinlikle. Ben ilk kıza hep ordan almıştım şimdi onunkileri kullanıyoruz. HM nın kalıplar bi tık büyük kuzum ama bebis iriyse tam ayarında olur

Biz yeni annelerinki duygusal açliktan ve kaygilarimizdan kaynakli bence.kaygı insana yedirir canim
Butun gun uyudu uyumadi yedi yemedi stresinden yiorum ben evet, gece yatirinca da oh bi keyif yapim yemesi var mahvoldum keyif yapcm diye sistim
Hahahahahahahah ayy düşundüm.biara dedim biri gelecek bogazında kalacak yemeğiii

Cidden benimde olmuyoyaaa cıvdıvıcaamm artıkkk bende senin gibi yattım kalktım yedim dun katmer ettim löplöp yedimm
hayatimda hic bu kiloda olmadim ben ya, hamileligi saymiyorum, birak bu kiloda olmayo 56yi gecmemistim hic, suan 67yi zorluyurum inanilmaz geliyo
Hay bide isin kotusu nasi diyet yapcm nasi tutcm bogazimi onu da bilmiyorm hep canim kek borek pogaca falan istiyo, sanirim gluten bagimlisi oldum
Hadi hayirlisi, kilolari pit pit verdigin bi diyet olsun insallah, darisi basimiza

Yardım edenler olsa daha kolay olur. Çünkü biraz nefes almak annelerinde hakkı.. Sen de çalışıyordun dimi? Uykusuzluk yorgunluk eş, iş, ev, çocuk, akrabalar çok yere yetmek gerekiyor
Yardım eden nerdeee canım ya eşim de gündüzleri hiç yok hatta bazen akşamları da geç geliyo . Evet bi nefes almaya ihtiyacım var kendimi çok bakımsız hissediyorum. Cumartesi 2saatligine büyük kızla çıktık ark larla toplandık bana öyle iyi geldi ki.
Çalışıyorum ama su an izne ayrıldım kuzum çünkü bebeği güvenip bırakabileceğim biri yok . Ama evde olmama rağmen tabi yine her şey yarım yamalak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…