2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
meliyke meliyke 30 gün fit programını indirdin mi :)
Bana niye söylemiyosunuzzzz yazıhlarrr olsuuuğğğnnnnnnnn

meliyke meliyke

yaziklar-olsun.gif

Ben hızımı alamadım gittim hemen bugün pilatese de yazıldım şimdi para verecem ya oraya psikolojik olarak mecbur diyet yapmak zorunda hissediyorum kendimi yoksa param çöp olur mantığıyla 😂😂 kendi kendime oyun ettim 🤣🤣

Ben hızımı alamadım gittim hemen bugün pilatese de yazıldım şimdi para verecem ya oraya psikolojik olarak mecbur diyet yapmak zorunda hissediyorum kendimi yoksa param çöp olur mantığıyla 😂😂 kendi kendime oyun ettim 🤣🤣
Benceeee iyi ettinn en mantıklısıı vallahaaa benimde spor salonu var aşsağadaa reglim bitsin kosu bandıya 🤣🤣 bebeyi kime bırakcan

Ya walla dr a da pek götürme taraftarı değilim her yer mikrop zaten. Perşembe fln aşıya gitcez çok girip çıkmış olacak .
Çok uykusu var zaten gece kötüydü uykusu. Gözler gidiyo ama dalarak da uyumuyo

Bizde yarın aşı olucaz
Ya bende hastaneye gittikçe çok korkuyorum
Kiyamam ya şimdi nasil oldu

Ay daha erken değil mi rejim için kiz
Kiz ben sana ne göstercem bak benim oğluma ne çizdim kendini hazırla robot çizmeye neyseki arti kendi boyuyor kesmeyi de baba yapiyor 😀
Aferin bıdıga,kendisi boyasın tabi:))yok canm ya bence erken değil..yani hiç yememezlik etmiyorum ki,sadece pasta,borek,ekmek,pilav,abur cubur yemiycem.geriye kalanlari ölçusunde yiyorum.ozellikle et,sut,yumurta türevlerini tuketiyorum.

Aferin bıdıga,kendisi boyasın tabi:))yok canm ya bence erken değil..yani hiç yememezlik etmiyorum ki,sadece pasta,borek,ekmek,pilav,abur cubur yemiycem.geriye kalanlari ölçusunde yiyorum.ozellikle et,sut,yumurta türevlerini tuketiyorum.

evet aslında dikkatli olmak gerekiyor
bende ise basladıgımda dıkkat ederım artık

X