2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tek mi cikcan kuzum bunlar İçin. Bn tek o kadar süre çıkmaya cesaret edemiom ya bi kaç kez çok ağladı dışarda .
Evet evin beyniyiz kuzum doğru tespit, ayrıntılı isler hep bizde .
Bir de yorgun olunca uyursun ama çok yorgun olunca uyuyamazsin. İnsan vücudunun öyle değişik bi matematiği var iste . Biz de çok yorgun olduğumuz İçin tabi.

Hayırlısı olsunn bide ceviz suyu içmeye başladım
meliyke 'le before after fotoları paylaşın da bizi de motive ediverin bari sevabınıza ben öyle paçaya kadar up uzun alamam da belki şort gibi alirim diycem ama onu bile gözüm yemiyo sıkı şeylere gelemiyorum ruhum bunalıyo. Olumlu olumsuz dönüşlerinizi bekliyoruz

Jou Senin sac dökülmen durdu mu? Bnm bi tık azaldı gibi bakalım. Yer yer kelliklerim oldu valla umarım gecerler

dönuş yapcam bu konuda,benim.muhakkak kilo vermem gerek yoksa kışlıklar olmayacak,dolabimi buyuk beden doldurmak istemiyorumm

Before after yapamamm bak hahahahaha cekinirim
Ama inan az once yürüýüşe çiktım 1 saat liğine eve geldim su gibi oldum çikarınca hemen ılık duş aldım meliyke gerçektende fena birşeymiş

Saç dökülmem durdu gibi aynen eskisi gibi oluk oluk dökülmüyor kızz neseki ya

Tamamm cuma ya kadar gelir sanaa
Ozamana kadar incelirimm az bi tık belki hahahahaha olsun kızz kilo aldığımızı anlar anlamazz hemenn taytı giyer çikarızz
Tabi tabi hemen giyeriz,giydiğimiz gibi de çok yemeyi keseriz.bu camdaki kiz nalanin korsesi gibi ,giyince usturuplu oliiiidi

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…