2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Abooo macera ikincisi 🤣
Bayada geçmiş senin 40 ve sonrası aboo
Sabırla beklemiştik 😆 almirada ne kadar inat etmiş dönmemeye ama kilosu çok iyi canm 40 ı tamamlasaydı 5 kiloya yakın doğabilirdi. Doğum hikayelerinizi okudum ama yazamamıştım. Biri daha vardı çerkezköyde oturup doğuran sanki senden önce doğum yaptı diye hatırlıyorum sağlıkla geldiler çok şükür sezeryan sonrası 2 sene diyorlar 2. Bebek için ama 1 senede yeterliymiş

• Komik
Reactions: Jou
Kızlar ya mhrs den belise randevu aldım diye kendime almışım çocuk doktorundan acaba gitsem orada değiştirirler mi belisin ismini girebilirler mi acaba nasıl böyle hata yaptım yaw hayır yani birde bana nasıl çocuk bölümüne randevu verirler 😂

Anne baba için yas farki iyi bence ama büyüklerin dünyası içinde az olmalı
5.5 yas fark var oyun oynuyor ona emanet ediyorum cok güzel oynatıyor o koşarken diğeri izliyor fln güzel ama yavrum anlıyor hep güneş güneş biraz benide düşünün diyor
Büyüğü uyarıyoruz yanlışlarında küçüğe dönüp agucuk yapamıyoruz onada kızıyoruz:)
Bu sefer hep onda ilgi diyecek diye korkuyoruz:)
Doğru canm ben misafir odasına yorgan bataniye serip yer yatağı yaptım ufaklık orda takılıyor abiside orda ben işkerimi yapıyorum ağlarsa çağırıyor beni susturamazsa uyutuncada büyükle ilgileniyorum arkadaşlarını çağırıyorum sık sık eğlensin diye ufak olanda onlarla eğleniyor 😆 güneş zor bir bebek olduğu için ilgilenmek gerekiyor canm o yüzden abide isyan ediyordur

Sabırla beklemiştik 😆 almirada ne kadar inat etmiş dönmemeye ama kilosu çok iyi canm 40 ı tamamlasaydı 5 kiloya yakın doğabilirdi. Doğum hikayelerinizi okudum ama yazamamıştım. Biri daha vardı çerkezköyde oturup doğuran sanki senden önce doğum yaptı diye hatırlıyorum sağlıkla geldiler çok şükür sezeryan sonrası 2 sene diyorlar 2. Bebek için ama 1 senede yeterliymiş
1 senede yeterliyse yapsammı acep bilemedim😀 gözüm kesmiyo o omurgalarımdan vurulduğum iğneler ahh ahh
Dr dedi daha dönmezz ve cok zorlanırsın dedi cidden ilerledikce nefes alamamaya başladım bide düşük tehlikem vardı ilk 3 ay evde yattım beni bırakmadı ball lokumumm

Kızlar ya mhrs den belise randevu aldım diye kendime almışım çocuk doktorundan acaba gitsem orada değiştirirler mi belisin ismini girebilirler mi acaba nasıl böyle hata yaptım yaw hayır yani birde bana nasıl çocuk bölümüne randevu verirler 😂
Burda doktor olmayan kadın doktorum diye çalışmış 1 sene devlet hastanesinde 😆 artık ben herşeye inanırım 😃😃 değiştirirler rahminimce

1 senede yeterliyse yapsammı acep bilemedim😀 gözüm kesmiyo o omurgalarımdan vurulduğum iğneler ahh ahh
Dr dedi daha dönmezz ve cok zorlanırsın dedi cidden ilerledikce nefes alamamaya başladım bide düşük tehlikem vardı ilk 3 ay evde yattım beni bırakmadı ball lokumumm
Ben döndüğü halde zorlandım ilk oğlanda seni düşününce nefesim daraldı analık zor 😍 dönmesi için çok hareket etmek gerekiyorlar diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum ama ben çalışıyordum işimde tempoluydu sorun yaşamadım. Normal gebelikti 2side. İstiyorsan xanm konuş bir doktorunla en iyi bilgiyi o verir. Birde 2 bebeği aynı anda emzirebiliyormuşsun. Emzirme koçları sürekli paylaşıyor 🤩

• Muhteşem
Reactions: Jou
Burda doktor olmayan kadın doktorum diye çalışmış 1 sene devlet hastanesinde 😆 artık ben herşeye inanırım 😃😃 değiştirirler rahminimce

Hayır birde yine randevu aldım diye başka bir yere almıştım öncesindende çocuğu kontrol ettirmeden getirmiştim geri çok şapşik bir annesi var 😳 haklısın neler olmuyor bi bunu mu değiştirmicekler dimi 😂

Ben döndüğü halde zorlandım ilk oğlanda seni düşününce nefesim daraldı analık zor 😍 dönmesi için çok hareket etmek gerekiyorlar diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum ama ben çalışıyordum işimde tempoluydu sorun yaşamadım. Normal gebelikti 2side. İstiyorsan xanm konuş bir doktorunla en iyi bilgiyi o verir. Birde 2 bebeği aynı anda emzirebiliyormuşsun. Emzirme koçları sürekli paylaşıyor 🤩
Iyimiş amaa durum el vermez canım kirada oturuyoruz iyice zorlastı ozel ler zaten gittikce zamlandı uçtu evimiz olsun belki düşünürüm kira parası ona gider enazindan o mantıkla

aksamlari valla bize yemek yedirmiyo bagirmaktan 😂 o da yemek istiyor.
olmadik daha asilari. cuma olacaktik da bi isimiz cikti. bu hafta oluruz muhtemelen :)
Bende hemşireyi arayıp sorcam bakalimbizim hemşireyi ben takip ediyorum onun takip ettiği yok 😂.
Ya Zümra dünden beri çok huzursuz gece nerdeyse doğru düzgün uyumadı. Çok ağlıyo şurup bile yarısını zor içirdim 😔

X