2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Arada yaş farkı olunca rahat oluyor bence. Ama bazılarıda arka arkaya daha kolay diyor. Amin canm evlat olunca yorulsan bile gülünce geçiyor 😍 bir birlerini sevişleri bile başka güzel tek çocuk taraftarıydım ama iyi ki olmuş diyorum ❤️
Ben çok severim çocukları en az 2 diyordum eskiden şimdi ise 2. Belkiye düştü 🤣 İyi ki varlar gerçekten bambaşka bir duygu 🙏

Ben de nerede olduğumu bilemiyorum benim niyeyse vaktim olmuyo ya tam telefonu elime alıyorum bişey çıkıyo benim velet telefonu bana bile bırakmıyo kucağımda olunca saldırıyo resmen eline vermeyince de ağlıyo bakalım napıcaz😄
Kız bazen bende öyle oluyorum. Giremiyorum buralara evin işi bile yetişmiyor 🙈 Benimkide tv kumanda telefon be bulursa saldırıyor 😁

Olmayınca kafa rahat. Bnde bu cuma indirimlerine hiç bakmadım baktıkça bişe çıkıyo almaya 😂
Olsa keşke ya H&M olsun isterdim bebek kıyafetleri çok kaliteli.. Lcw ile nerdeyse fiyatları bazı ürünlerde benzer 50-60 TL daha gazla oluyor ama tok duruyor. İnternettende bedeni anlayamıyorum. Kaç ay önce bir peluş aldım dışarda giymelik hala çok büyük 🤣
Sorma ya eksik ne kadar çokmuş al al bitmiyor. Kredi kartı bebeye çalışıyor hep 🤣

Hayır birde yine randevu aldım diye başka bir yere almıştım öncesindende çocuğu kontrol ettirmeden getirmiştim geri çok şapşik bir annesi var 😳 haklısın neler olmuyor bi bunu mu değiştirmicekler dimi 😂
Anneler genel olarak öyle yorgun kafa doluluğundan ben günleri karıştırıyorum bazen aylarıda 🙈😆

Ahh cansın kuzum ya sağ ol walla inan buraya bile çok geç bakabiliyorum. Büyük olan hastaydı şimdi döküntüleri başladı. Bugün de bebis I yıkamıştım sonrasında ateşlendi fln.
2. Çocuk evet zorluğu var tabi adapte olması da çok zor ama iste geçecek bu günler ya deyip bekliyorum 🙈
Yardım edenler olsa daha kolay olur. Çünkü biraz nefes almak annelerinde hakkı.. Sen de çalışıyordun dimi? Uykusuzluk yorgunluk eş, iş, ev, çocuk, akrabalar çok yere yetmek gerekiyor

Iyimiş amaa durum el vermez canım kirada oturuyoruz iyice zorlastı ozel ler zaten gittikce zamlandı uçtu evimiz olsun belki düşünürüm kira parası ona gider enazindan o mantıkla
İyi düşünmüşsün canm ilk oğlum doğduğunda bende orda kiradaydım çok zoruma gidiyordu kiraya giden para Allah herkese eskide olsa kendine ait bir ev nasip etsin 🙏 herşey çok masraflı eşinin çalıştığı yer sendikalımı özel sağlık sigortası çok rahat oluyor

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar ya mhrs den belise randevu aldım diye kendime almışım çocuk doktorundan acaba gitsem orada değiştirirler mi belisin ismini girebilirler mi acaba nasıl böyle hata yaptım yaw hayır yani birde bana nasıl çocuk bölümüne randevu verirler 😂
Bacım ilk doğduğu zaman TC olmayınca bebeğin anne üstünden randevu alınıyor ya o yüzden bir kısıtlama yoktur diye düşünüyorum 😁

Ben veriyorum :)

Denedim hepsini sabah görümcem geldi kahvaltı yaptırırken onlara gülüyor bende hemen veriyorum. Sonra bi anda durup bana bakıyor ne yapıyordun der gibi sonra gülmedi yine hiç :)

Kuzu benimde aynı ya sabah 10da bir iki kaşık anca yedi. Sonra mama verdim asla yemedi 3e geliyordu 60 cc mama yedi sadece 😑 çok sinir bozucu ya şimdi seni daha iyi anlıyorum ☹️

Oy maşallah😍 saldım gitti valla genelde salarım zaten kimse umrumda olmaz :) bi ara kaynanama sarılıp ağlamışlığım bile vardır 😂

Ya benim kızın hep yeşil çok nadir normal renk oluyor ben nasıl anlayacağım ya:)

Annene ver o yedirsin hep bu sayede dinlenirsim eheheh

30unda gidiyorum doktora sorayım bende tekrardan:)
Valla bilmiyorum canım ama senin kız baya büyükmüş zaten benimki küçük :)

İyi düşünmüşsün canm ilk oğlum doğduğunda bende orda kiradaydım çok zoruma gidiyordu kiraya giden para Allah herkese eskide olsa kendine ait bir ev nasip etsin 🙏 herşey çok masraflı eşinin çalıştığı yer sendikalımı özel sağlık sigortası çok rahat oluyor
Eşim arçelik fabrikada çalışıyo sigortalı avantajıda iyi oranın zaten çok şukür bugüne kadar sıkışmadık ama kira yoruyo insanı

Bizimkinin kaka hep yeşil doğduğundan beri. Yesin yeterki başlamadım doğru düzgün bende arada tattırıyorum 30unda 5 olcak benimki ufak daha 🙈😃 doktor sadece tattır dedi 6. Aya kadar
Bana tuz verme bal verme süt verme gerisini ver dedi :) her doktor farklı anam napcamızı şaşırıyoruz

Benim banyoda çok iş var adam akıllı temizlenmedi kaç zamandır hep üstün körü 😢
Bende uzun zamandır öyle yapıyordum umarım sende vakit bulabilirsin canım
Ben de severim ayol :oha:

Senin yerinede yerim ozaman :))
Kız ben dogumdan sonraki 2 hafta da o kadar cok kilo verdim ki,sonrasinda aliniyo zaten

Ay evet ya uzun zamandır hiç olmadığım kiloya gelmiştim doğumdan sonra hamile kalırken bile o kiloda değildim 🥺🥺 şimdi üzerine 10 kilo aldım 😳
Bacım ilk doğduğu zaman TC olmayınca bebeğin anne üstünden randevu alınıyor ya o yüzden bir kısıtlama yoktur diye düşünüyorum 😁

Belkide olabilir canım gidip görelim bakalım inş sorun çıkarmazlar

X