2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hangi yorumu kizz,baktim gormedim? Taytin gelince pişiler tayttan cikar hee :KK70:
Beğeniiipp geçtunnn :KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:
Bende şaşırdım vallahii bana bile geldiler bigün hala emziriyodu maşaallahh tosun gibii
Doymuyosa kuzum o ayrı tabi verceksin benimkide öyle olsa bende verirdim ama yetiyo aksine bide cok emdimide kusuyo hala

Zaten daha kabaklar gelmedi kv kp getircekti buhafta gelcekler bakalım bide daha kaşık onlük falanda almadım oda haftaya cumartesi dr dan çıkınca halletcem hersey zamanla 🥰🥰

Aha buuu

Kaynanamlar gelicek kızz hazır edeyim onlara yazıkk bende yerim 1 2 🤣🤣🤣 3 4 5 falann🤪🤪🤪🤪

Seni anliyorum,bebek yemediği zaman ac kalacagi,kilo vereceği endişesi yaşiyoruz ama bazen de haddinden fazla yiyip kapatacaklar arayi..bazi bebekler başindan beri aşiri iştahsiz oluyo ama onlari ayrı tutuyorum

Aç kalması korkusu evet fazlasıyla var kuzum
Maşaallahh ne güzel kahvaltıymış bebe onlarla iyice doymuş karnı annesiii

Sanırım öyle olmuş 😂
Daha yeni diyete girdim,canim cekti.keki de çok severim,çikolatali,havuclu bla bla bla :KK61:

Bende çok severim ama yapmamaya çalışıyorum ya benimde kilo vermem lazım
Dişleriniz hayırlı olsun biz bugün çıkardık şükür.Boğaz enfeksiyonu oldu yıne hastanelerdeyiz. Çok küçükler zor atlatıyorlar dikkat edin kızlar vallahi.
Canım geçmiş olsun
Ya kızlar biliyorum jihepimiz aynıyız belki ama bn bazen çok yorgun hissediyorum ya. Eşim 8-5uyuyo şu an bn çocuğu sallıom. Ve gerçekten bi gün yatıp uyumaya ihtiyacım var . Az önce istemsiz ağladım bilmiyorum neden ama bazen taşıyorum artık annelik güçlü durmak hep biliyorum ama işte arada bi o kanatlar iniyo yere iyice
Çok normal bazen bendede oluyor ağlamak istiyorsan ağla hatta ben bi güzel ağlayıp sonra duş alıyorum üzerine de kahve pamuk gibi oluyorum valla :) hatta eşime diyorum ki sakın bana bişey sorma bişey deme şurada oturup ağlayacağım diyorum :) annelik kolay değil kuzum yorulabiliyoruz bizde
Kahvaltı en önemli öğün diyorlar ya öyle olmuş 😂

Valla öyle oldu kuzum 😂

Sanırım öyle olmuş 😂

Canım geçmiş olsun

Çok normal bazen bendede oluyor ağlamak istiyorsan ağla hatta ben bi güzel ağlayıp sonra duş alıyorum üzerine de kahve pamuk gibi oluyorum valla :) hatta eşime diyorum ki sakın bana bişey sorma bişey deme şurada oturup ağlayacağım diyorum :) annelik kolay değil kuzum yorulabiliyoruz bizde

Valla öyle oldu kuzum 😂
Sana tavsiyem kendime tayt aldım ben istersen sende ondan al herkes cok memnun

Hee bu mesaj,murphy nin kahvaltisina dalmişim unutmuşum bunu:) kiź kaynanan diyecek incecik kız aldık pişiye benzedi :KK70: kabak ne kabaği bal kabaği mi?
Aferemm yoksa agzunun ortasına caaatt diye yırtarunmm cvpsız geçme beniii :sinirli: :sinirli: :sinirli:

Bebeğe işte
Köyden aldılar bide baby patates bide zemzem suyuda gelcek dua edip içiricem 🥰

Sanırım öyle olmuş 😂

Canım geçmiş olsun

Valla öyle oldu kuzum 😂
Kiz kilo vermezsek alip basini gidecek bu kilolar,kendi kendi bağimsizliğini ilan edecek yağlar :KK70:

Ne taytı kız ne işe yarıyor
Terletiyo ve zayıflatıyo sıkılaştırıyo en onemlisi toton ve basen gidiyor 1saat giyiyosun ama temizlik yaparken giy mesela kukuna kadar su oluyo 🙊🙊🙊🙊 gelse giycem bende hemennn 😂😂
Buarada kociş toton gitmiş diyo baya diyo kaçgündür evi sil süpür ediyorum sabahin köründee
dogru düzgün birsey de yediğim yok bol su içiyorum sanirım zayıflıyorum 5ten sonra doğru düzgün yedigim yok gaza geldim 🤣🤣🤣🤣 bi tayt isi olursa tamamm😂

Terletiyo ve zayıflatıyo sıkılaştırıyo en onemlisi toton ve basen gidiyor 1saat giyiyosun ama temizlik yaparken giy mesela kukuna kadar su oluyo 🙊🙊🙊🙊 gelse giycem bende hemennn 😂😂
Buarada kociş toton gitmiş diyo baya diyo kaçgündür evi sil süpür ediyorum sabahin köründee
dogru düzgün birsey de yediğim yok bol su içiyorum sanirım zayıflıyorum 5ten sonra doğru düzgün yedigim yok gaza geldim 🤣🤣🤣🤣 bi tayt isi olursa tamamm😂

Kız tayta gerek yok ya ben steç sarıyordum bacaklarıma yürüyüşe gidiyordum anam eve bi geliyordum streci bi çıkarıyordum su akıyordu resmen. Bazıları poşet bağlıyordu yürürken ses geliyordu eheheh

• Komik
Reactions: Jou
X