2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tam dönüncede sırt üstü dönemiyor diye ağlıyorlar canm valla dönmeden önce çok rahattım koyduğum yerde buluyordum şimdi mümkün değil göbek üstünde 360 derece dönüyor geri geri gidiyor zırlarsa sırt üstüde dönüyor gece uykuluyken çok zor oluyor uykusunu açıyor gaz sancısı girince dönüyor hemen
Canım walla ne bileyim ya baksana hala dönmeye uğraşıyo uyumuyo o yüzden ya

Bizim kiz aştı sürekli bizimle.kalip oyun oynamak istiyor uyumak istemiyor
Dun aksam geç kalktı o yüzden uyumadı dedim
Bugun 4. Buçukta kalktı aksam 8 de yattı 9 da kalktı sonuç 11 buçukta yatti
Ula bu kızda abisine çekecek
Senin yine iyiymiş benimki hala uyanık:KK43:

Ya kızlar biliyorum jihepimiz aynıyız belki ama bn bazen çok yorgun hissediyorum ya. Eşim 8-5uyuyo şu an bn çocuğu sallıom. Ve gerçekten bi gün yatıp uyumaya ihtiyacım var . Az önce istemsiz ağladım bilmiyorum neden ama bazen taşıyorum artık annelik güçlü durmak hep biliyorum ama işte arada bi o kanatlar iniyo yere iyice

Bugun Güneşin altını açarken agladi
Ağlarken buba diye sesler çıkardı sonra belirgin baba dedi kocada balkonda sigaradaydi oğlum.kos babana sole.gunes baba dedi diye dedim onunda koşup gelmesini bekledim cocu ağlarken de bozmadım anam ne gelen var ne giden kaldırdım götürdüm uyutmaya bizimki hiç bisi olmamış gb baba mı dedi koşar gelirsin diye bekledim dedim 😀 Ula.ilk ana dese depar atardım.ben
Adam cool adam profesyonel 🙈 Bende senin gibi her şeyine heyecanlanıyorum bebenin 😁

Bizim kiz aştı sürekli bizimle.kalip oyun oynamak istiyor uyumak istemiyor
Dun aksam geç kalktı o yüzden uyumadı dedim
Bugun 4. Buçukta kalktı aksam 8 de yattı 9 da kalktı sonuç 11 buçukta yatti
Ula bu kızda abisine çekecek
Çağırma çağırma olmasını istemediğini çağırma 🙈 Benim bebede değişik saatlerde uyumayı deniyor bu ara 🤣

Benimkini emziriyorum baya doyuyor belli.babasi ayakta uyutuyor ya 15 dk sonra gözler.kapali ağlıyor.memeye alıyorum.susuyor iki çekip geri uyuyor bu alışkanlık işte bazen 1 saat duruyor ama emmiyor ara ara emip duruyor
Evet alışkanlık haline getirmiş. 1 saat durması seni çok yoruyor 😕 Bu döngüyü kırmak lazım ama benimde bilgim yok 😢

😂aynen işte yan geliyo ama ayağı atıp dönemiyor bi kalıyo öyle sonra hop geri sırt üstü 😂
Döner sen hiç merak etme.. Azmediyor baksana 🥰 öyle yapa yapa dönecek. Dediğim gibi aralarda hafifçe bir destekle sen onu.. Geçen birisi story atmıştı instagramda normal post olsaydı paylaşırdım ama geçti süresi.. önce kol egzersizi yaptırıyor sonra bacak en son uygum bir şekilde dönmesi için destekliyordu. Geçen ay gittiğimiz doktora sordum bişi yapma dedi ama ben arada yapıyorum açıkçası dönmek için gayret ettiğinde ki sana yaZdıktan sonra oyun halısını getirdim biraz onla ilgilendi sonra bana bakmak için dönmeye çalıştı kuzum sonra döndü tekrar 😍

Ya kızlar biliyorum jihepimiz aynıyız belki ama bn bazen çok yorgun hissediyorum ya. Eşim 8-5uyuyo şu an bn çocuğu sallıom. Ve gerçekten bi gün yatıp uyumaya ihtiyacım var . Az önce istemsiz ağladım bilmiyorum neden ama bazen taşıyorum artık annelik güçlü durmak hep biliyorum ama işte arada bi o kanatlar iniyo yere iyice
Çok normal bebek bakmak hiçte kolay bir şey değil. Hele ki uykusuzluk yorgunluk çok fena bir şey.. Çocuk yokken uykusuzluk bu kadar etki etmiyordu ama bebekle uykusuz olmak bambaşkaymış. Sen deliksiz uyku uyuyamazken eşin yanı başında deliksiz uyuyor. Bende sinir oluyorum hatta bu durumda eşime çıkışıyorum çoğu zaman.. Ben ilk zamanlar ne kadar çok ağladım barut gibiydim. Her şey geçiyor bunu biliyorum zaman ilerleyince bu zamanları çok özleyeceğiz bunu da biliyorum 💓

Amaann cano anne sütüyle iyi besleniyorr kilosuda iyi oyüzden acelem yok benim benim eşimin yengesi cocugu hic ek gıda yememis hic istememis kadında zorlamadı aha 1buçuk yaşında 15kilo suan hep emziriyo çokta sağlıklı
Yemek bile pek yemiyo pek cocuk ben bile şaşırdım kilo yerinde kızımda iyiyse niye hemen başlayayımkii daha tam 6 ay olmadı
Zaten daha kabaklar gelmedi kv kp getircekti buhafta gelcekler bakalım bide daha kaşık onlük falanda almadım oda haftaya cumartesi dr dan çıkınca halletcem hersey zamanla 🥰🥰
Anaa 1.5 yaşına kadar ek gıda vermemiş miii o çocuk yemez ki zaten 😳

Ben de şasirdim valla,hem o kadar kilo almasina,hem de çocuk nasil anemi olmadan gelmiş o yaşa.benim sutum ancak bu aya kadar doyurdu benim oğlani,artik doymuyo
Benim bildiğim de 6 aydan sonra anne sütünün vitamini bilmem nesi yeterli olmuyormuş ondan 6.ayda başlanıyormuş ek gıdaya

Yaw ben sabah çocuğa maydanozlu lorlu omlet yaptım yanına keçi peyniri lor yoğurt ve ceviz karıştırdım birde yarım hurma ezdim pekmezle karıştırdım verdim benim kıza. Sabah çok mu abarttım da akşama kadar yemedi bu çocuk. Çok mu yükleniyorum acaba ya 😳 @meliyke ne diyorsun bu işe :)
Kahvaltı en önemli öğün diyorlar ya öyle olmuş 😂

X