2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yavrum benim ya
Sabah benim halimi görsen çok gergindim çocuklara yansıttım büyük anlıyor kızdığımı kucyk de bakıyor ole
Sonra dedim ben bu değilim sakin ol
Ek gıdada biz de çok iyi değiliz saat başı benim kızda emiyor ama bence doymadigi icin değil az az sık sık emmeye alıştılar
Sabah bezi baya baya dolu oluyor
Elma verdim yoğurt verdim
Haftaya çorbalara başlarım
Avokado denemedim.daha
Ya benimki tadımlarda falan genel olarak iyi çorba falan yapınca yemiyor 🤦🏼‍♀️

Bugun Güneşin altını açarken agladi
Ağlarken buba diye sesler çıkardı sonra belirgin baba dedi kocada balkonda sigaradaydi oğlum.kos babana sole.gunes baba dedi diye dedim onunda koşup gelmesini bekledim cocu ağlarken de bozmadım anam ne gelen var ne giden kaldırdım götürdüm uyutmaya bizimki hiç bisi olmamış gb baba mı dedi koşar gelirsin diye bekledim dedim 😀 Ula.ilk ana dese depar atardım.ben
İkinci ya bence ondan 😂

Sakin ol valla ben çok stres oldum zorladım iyice tiksindi çocuk. Yıpratma kendini hiç 😂 kızları ne çok darladım burda ben daha 1 hafta öncesine kadar. Artık saldım
Aaaaaa yaaa 4. Ay beni vurdu artık bizim topiğe bile giremiyorum nırmalde sizide okuyodum😃 kaçırmışımm. Şimdi uykusunda içti allahdan. Napıyım dediğin gibi uykudan uykuya zorlamıcam kendimi😃

Vermemiş hahahaha 🤣 zorlamamışaa kilosu falan iyiyse iyi yanii kız

Kiz sen bu saatte ayakta misin
Ay bi ilk sanırım 11 den beri ilk kez kalktı anam anam çok farklı bi tuhaf oldum
İlk zamanlarda en fazla 3 saatti son zamanlarda saat hatta dk başıydı
Uyumak ne güzelmiş ya

Ya benimki tadımlarda falan genel olarak iyi çorba falan yapınca yemiyor 🤦🏼‍♀️

Yapma ya
Benimki tadimlari alıyor ama yeni tadlar ya xok sevmiyor bizim doktor karıştırmış oglananole yapıyordum
Sebzelerin hepsini karıştırıyordum kızda onu sevmedi
Çorbada annemlerde az bisi verdim içti
Değişikler anam bunlar 😀

Çok normal bebek bakmak hiçte kolay bir şey değil. Hele ki uykusuzluk yorgunluk çok fena bir şey.. Çocuk yokken uykusuzluk bu kadar etki etmiyordu ama bebekle uykusuz olmak bambaşkaymış. Sen deliksiz uyku uyuyamazken eşin yanı başında deliksiz uyuyor. Bende sinir oluyorum hatta bu durumda eşime çıkışıyorum çoğu zaman.. Ben ilk zamanlar ne kadar çok ağladım barut gibiydim. Her şey geçiyor bunu biliyorum zaman ilerleyince bu zamanları çok özleyeceğiz bunu da biliyorum 💓

Ay kuzum üzme kendini bugün bende ağladım kendime çok kızdım annemi aradım hasta olan büyük bisi yemedi yumurtasının kıvamını beğenmedi önceden olsa hemen gider yenisini yapardım ona bile tahammül edemedim eşime yazdım yazdım yazdım hırsımı alamadım 😞
Boncuk000 Boncuk000

Kiz sen bu saatte ayakta misin
Ay bi ilk sanırım 11 den beri ilk kez kalktı anam anam çok farklı bi tuhaf oldum
İlk zamanlarda en fazla 3 saatti son zamanlarda saat hatta dk başıydı
Uyumak ne güzelmiş ya
Güneşimiz şaşırtmayı pek severrr nasıl uyudu kızz aman nazar değmeisn inş duzeliyorr

Vallahaa uyumak kadar güzel birşey yokkk benim bebe uyudu ama ben bitürlü uyuyamadım kuzu yaaa niye bilmem zor uyudum bidaha gündüz uyumam ben uyudumu akşam uyuyamıyorum sonra

Son düzenleme:
Benimkini emziriyorum baya doyuyor belli.babasi ayakta uyutuyor ya 15 dk sonra gözler.kapali ağlıyor.memeye alıyorum.susuyor iki çekip geri uyuyor bu alışkanlık işte bazen 1 saat duruyor ama emmiyor ara ara emip duruyor
Ewt seninkisi alişkanliktan emmeye benziyo.bizimkinin midesi buyuk biraz:)

Bugun Güneşin altını açarken agladi
Ağlarken buba diye sesler çıkardı sonra belirgin baba dedi kocada balkonda sigaradaydi oğlum.kos babana sole.gunes baba dedi diye dedim onunda koşup gelmesini bekledim cocu ağlarken de bozmadım anam ne gelen var ne giden kaldırdım götürdüm uyutmaya bizimki hiç bisi olmamış gb baba mı dedi koşar gelirsin diye bekledim dedim 😀 Ula.ilk ana dese depar atardım.ben
Hahahahaadmada büyük rahatlık🤣🤣sigara keyfini bozamamış hahahahaha

X