2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hee yok canım kp patates temizleme yerinde calıışıyordu orda baby patatesler cok var ordan aldık kızım için

Gene geldi vidacılarr yaaa 9dan beri durmadı kızım zor uyuyo cok huysuz uykusunu alamadı tabii sallıyorum şuan hala vuruyolar aşsagıda biseler ediyor gene bi bitmedi 5senedir burda offf sinirleniyorum gene
Bizim ust kattakide cani sikildikca evi sokup tekrar yapiyo ama yapacak bisey yok,apartman böyle..bizimde hayalimiz şoyle apartmanlardan kacip dublex bi evimiz olsun ege de sahile yakın:))

Bizim kiz aştı sürekli bizimle.kalip oyun oynamak istiyor uyumak istemiyor
Dun aksam geç kalktı o yüzden uyumadı dedim
Bugun 4. Buçukta kalktı aksam 8 de yattı 9 da kalktı sonuç 11 buçukta yatti
Ula bu kızda abisine çekecek
Bizimki de 8-9 arası uyuyor gece uykusu olsun diye sürdürmeye çalışıyorum ama yok saatlerce uğraşsam da kalkıyor. Dün gece de 12yi geçerken anca uyudu nasıl düzelcek bilmiyorum:KK43:
Ya kızlar biliyorum jihepimiz aynıyız belki ama bn bazen çok yorgun hissediyorum ya. Eşim 8-5uyuyo şu an bn çocuğu sallıom. Ve gerçekten bi gün yatıp uyumaya ihtiyacım var . Az önce istemsiz ağladım bilmiyorum neden ama bazen taşıyorum artık annelik güçlü durmak hep biliyorum ama işte arada bi o kanatlar iniyo yere iyice
Ben de çoğunlukla tükenmiş hissediyorum canım. Son 1 aydır ağlayamıyorum bile ağladığım zaman daha rahattım şimdi dişlerimi sıkıyorum çenem ağrıyınca anlıyorum. Çok zormuş bilmiyordum hiç
Ay kuzu bugunncok iyiydi yeni kalktım Ay hadi bu ilkin devami olsun dua edin 😀
Yaaa maşallaaahh. Az önce Bartuya söyledim bak annecim Güneş uyumuş sen de uyuyosun bundan sonra tamam mı dedim hüüüüü dedi anlamıştır inş 😂

Ben bunun benzerini gördüm yüz masajı diye yapmaya çalıştım benim bebe parmaklarımı yakalayıp yemeye çalışıyo habire elimin olduğu yöne kafasını çeviriyo falan🤣 hiç hayal ettiğim gibi olmadı hhaah

Bizimki de 8-9 arası uyuyor gece uykusu olsun diye sürdürmeye çalışıyorum ama yok saatlerce uğraşsam da kalkıyor. Dün gece de 12yi geçerken anca uyudu nasıl düzelcek bilmiyorum:KK43:

Ben de çoğunlukla tükenmiş hissediyorum canım. Son 1 aydır ağlayamıyorum bile ağladığım zaman daha rahattım şimdi dişlerimi sıkıyorum çenem ağrıyınca anlıyorum. Çok zormuş bilmiyordum hiç

Yaaa maşallaaahh. Az önce Bartuya söyledim bak annecim Güneş uyumuş sen de uyuyosun bundan sonra tamam mı dedim hüüüüü dedi anlamıştır inş 😂

Ben bunun benzerini gördüm yüz masajı diye yapmaya çalıştım benim bebe parmaklarımı yakalayıp yemeye çalışıyo habire elimin olduğu yöne kafasını çeviriyo falan🤣 hiç hayal ettiğim gibi olmadı hhaah
Hahahahahah
Ahanda benim kizimm😂😂😂😂

Taytini hangi siteden aldin bi de adı ne?
Bunu aldım arkadaşımın önerisiylee

Bide once sürüp giyersen daha iyi yakıyormuşta onu sonra alcam oda bu

Kizlar ya daha önce yazmistim bakabildinizmi bilmiyorum instada ilaydagench diye biri var bebisi 7 aylik olmak uzere ve ek gidaya direk blw başladi masallah bebis makarna kek ne verirsen tuketiyor bide artik 2 ana 1 ara ogune baslicaklarmis şaşırdım açıkcası cok hizli ilerlediler 😆

Kizlar ya daha önce yazmistim bakabildinizmi bilmiyorum instada ilaydagench diye biri var bebisi 7 aylik olmak uzere ve ek gidaya direk blw başladi masallah bebis makarna kek ne verirsen tuketiyor bide artik 2 ana 1 ara ogune baslicaklarmis şaşırdım açıkcası cok hizli ilerlediler 😆
Millet şaşirdi hepten

Bunu aldım arkadaşımın önerisiylee

Bide once sürüp giyersen daha iyi yakıyormuşta onu sonra alcam oda bu

Yorumlari okuyorum şuan,tayt baya guzele benziyo.ev de yuruyuş bandı var,eşim her akşam gel yuruyelim diyo,bununla yurumek baya etkili olur .bu sabah eşim,diyet yapmana gerek yok,ben baska eve gitmem kilo aldın diye diyo,sanki bi onun icin kilo veriyorum narsist :KK70:

Aynı aslönda farketmiyo migrostada
Bir kaç kere yakaladım ben öyle. Bilmem kaçıncı yıllarına özel vardı. Çok cok uygundu ama bedeni hemen tukettiler .Her indirimi değil ama arada sürpriz olanlar çıkıyor onlar uygun oluyor

• Beğen
Reactions: Jou
Bogazi büyüktür o bebeğin yoksa kendi nasıl yiyecek .Bir de takipçi kasmak için de bebekleri ekstra zorluyor onlar. Bakın işte benim süper bebeğim

Yorumlari okuyorum şuan,tayt baya guzele benziyo.ev de yuruyuş bandı var,eşim her akşam gel yuruyelim diyo,bununla yurumek baya etkili olur .bu sabah eşim,diyet yapmana gerek yok,ben baska eve gitmem kilo aldın diye diyo,sanki bi onun icin kilo veriyorum narsist :KK70:
Hahahahahaha eniate yavvv😂😂 ayy kosu bandi en rahatı lennn 🤣

Makarna kek mi ne yapmış o öyle ya 😂

X