2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya benimki tadımlarda falan genel olarak iyi çorba falan yapınca yemiyor

İkinci ya bence ondan

Sakin ol valla ben çok stres oldum zorladım iyice tiksindi çocuk. Yıpratma kendini hiç kızları ne çok darladım burda ben daha 1 hafta öncesine kadar. Artık saldım
Aaaaaa yaaa 4. Ay beni vurdu artık bizim topiğe bile giremiyorum nırmalde sizide okuyodum kaçırmışımm. Şimdi uykusunda içti allahdan. Napıyım dediğin gibi uykudan uykuya zorlamıcam kendimi

Vermemiş hahahaha zorlamamışaa kilosu falan iyiyse iyi yanii kız

Kiz sen bu saatte ayakta misin
Ay bi ilk sanırım 11 den beri ilk kez kalktı anam anam çok farklı bi tuhaf oldum
İlk zamanlarda en fazla 3 saatti son zamanlarda saat hatta dk başıydı
Uyumak ne güzelmiş ya

Ya benimki tadımlarda falan genel olarak iyi çorba falan yapınca yemiyor

Yapma ya
Benimki tadimlari alıyor ama yeni tadlar ya xok sevmiyor bizim doktor karıştırmış oglananole yapıyordum
Sebzelerin hepsini karıştırıyordum kızda onu sevmedi
Çorbada annemlerde az bisi verdim içti
Değişikler anam bunlar

Ay kuzum üzme kendini bugün bende ağladım kendime çok kızdım annemi aradım hasta olan büyük bisi yemedi yumurtasının kıvamını beğenmedi önceden olsa hemen gider yenisini yapardım ona bile tahammül edemedim eşime yazdım yazdım yazdım hırsımı alamadım
Boncuk000

Kiz sen bu saatte ayakta misin
Ay bi ilk sanırım 11 den beri ilk kez kalktı anam anam çok farklı bi tuhaf oldum
İlk zamanlarda en fazla 3 saatti son zamanlarda saat hatta dk başıydı
Uyumak ne güzelmiş ya
Güneşimiz şaşırtmayı pek severrr nasıl uyudu kızz aman nazar değmeisn inş duzeliyorr

Vallahaa uyumak kadar güzel birşey yokkk benim bebe uyudu ama ben bitürlü uyuyamadım kuzu yaaa niye bilmem zor uyudum bidaha gündüz uyumam ben uyudumu akşam uyuyamıyorum sonra

Son düzenleme:
Benimkini emziriyorum baya doyuyor belli.babasi ayakta uyutuyor ya 15 dk sonra gözler.kapali ağlıyor.memeye alıyorum.susuyor iki çekip geri uyuyor bu alışkanlık işte bazen 1 saat duruyor ama emmiyor ara ara emip duruyor
Ewt seninkisi alişkanliktan emmeye benziyo.bizimkinin midesi buyuk biraz:)

Hahahahaadmada büyük rahatlıksigara keyfini bozamamış hahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…