2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok canim alerji,kabizlik,gaz yapmamişsa cocukta niye vermeyesin ki..neden yememişki akşama kadar acaba,hurmayla pekmez çok enerji vermiş olabilir ama yine de acikirdi heralde.diş mi cikariyo?

Tam tersi normalde kabızdı ilk defa güzel kakasını yaptı. Acaba çok mu abarttım diye vicdan yaptım ablam kahvaltı da neden meyve veriyorsun onu ara öğün ver çocuğu zorlama deyince 😳 ama Sanırım diş çıkarıyor olabilir çok huysuzdu bugün

Tam tersi normalde kabızdı ilk defa güzel kakasını yaptı. Acaba çok mu abarttım diye vicdan yaptım ablam kahvaltı da neden meyve veriyorsun onu ara öğün ver çocuğu zorlama deyince 😳 ama Sanırım diş çıkarıyor olabilir çok huysuzdu bugün
Canım merak etme bebekler yemek istemezse diliyle atar dışarı.sonraki aylarda belki zorla yedirirsin ama şuan yediremezsin.vicdan yapma..

Canım merak etme bebekler yemek istemezse diliyle atar dışarı.sonraki aylarda belki zorla yedirirsin ama şuan yediremezsin.vicdan yapma..

Çok teşekkür ederim ya yine kendimi sayende iyi hissettim😍 ozaman kaldığımız yerden devam 😂

Çok teşekkür ederim ya yine kendimi sayende iyi hissettim😍 ozaman kaldığımız yerden devam 😂
Seni anliyorum,bebek yemediği zaman ac kalacagi,kilo vereceği endişesi yaşiyoruz ama bazen de haddinden fazla yiyip kapatacaklar arayi..bazi bebekler başindan beri aşiri iştahsiz oluyo ama onlari ayrı tutuyorum

Yaw ben sabah çocuğa maydanozlu lorlu omlet yaptım yanına keçi peyniri lor yoğurt ve ceviz karıştırdım birde yarım hurma ezdim pekmezle karıştırdım verdim benim kıza. Sabah çok mu abarttım da akşama kadar yemedi bu çocuk. Çok mu yükleniyorum acaba ya 😳 meliyke meliyke ne diyorsun bu işe :)
Maşaallahh ne güzel kahvaltıymış bebe onlarla iyice doymuş karnı annesiii

Benimki doymuyo bence çünkü saat başı emmek istiyor mama da içmiyor, ek gıda da yemiyor zıkkımın kökünü yiyesice

Yavrum benim ya
Sabah benim halimi görsen çok gergindim çocuklara yansıttım büyük anlıyor kızdığımı kucyk de bakıyor ole
Sonra dedim ben bu değilim sakin ol
Ek gıdada biz de çok iyi değiliz saat başı benim kızda emiyor ama bence doymadigi icin değil az az sık sık emmeye alıştılar
Sabah bezi baya baya dolu oluyor
Elma verdim yoğurt verdim
Haftaya çorbalara başlarım
Avokado denemedim.daha

Bugun Güneşin altını açarken agladi
Ağlarken buba diye sesler çıkardı sonra belirgin baba dedi kocada balkonda sigaradaydi oğlum.kos babana sole.gunes baba dedi diye dedim onunda koşup gelmesini bekledim cocu ağlarken de bozmadım anam ne gelen var ne giden kaldırdım götürdüm uyutmaya bizimki hiç bisi olmamış gb baba mı dedi koşar gelirsin diye bekledim dedim 😀 Ula.ilk ana dese depar atardım.ben

Benimki uykudan uyaninca basiyo çiğliği acikiyo..ben alişkanliktan emme olayini da biliyorum ama kesinlikle oyle değil..

Benimkini emziriyorum baya doyuyor belli.babasi ayakta uyutuyor ya 15 dk sonra gözler.kapali ağlıyor.memeye alıyorum.susuyor iki çekip geri uyuyor bu alışkanlık işte bazen 1 saat duruyor ama emmiyor ara ara emip duruyor

X